تعداد بازدید : ۴۷۴
کد خبر : ۲۲۹۶۶۱
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
ارزش معاملات شرکت صنایع ملی مس ایران از ابتدای سال به حدود ۱۱۰ هزار میلیار دریال رسید.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بر اساس معاملات صورت گرفته در بورس کالا، شرکت صنایع ملی مس ایران در هفته منتهی به بیست و سوم مهر ماه ۱۳۹۹ موفق به فروش ۸ هزار و ۹۵۵ میلیارد ریال انواع محصولات شده است.

به این ترتیب جمع کل فروش‌های محقق شده این شرکت در بورس کالا از ابتدای سال ۹۹ تا پایان هفته سوم مهر ماه به حدود ۱۱۰ هزار میلیارد ریال رسید. اصلی‌ترین محصول عرضه شده توسط این شرکت کاتد مس می‌باشد.

در هفته گذشته شاهد عرضه و معامله ۵.۰۰ هزار تن کاتد مس توسط این شرکت بودیم. نرخ فروش هر تن کاتد مس این شرکت به ۱۵۶ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان به ازای هر تن رسید. این نرخ در مقایسه با دو هفته قبل از آن افزایش ۴ درصدی را نشان می‌دهد. لازم به ذکر است که معاملات هفته گذشته کاتد مس این شرکت مورد تایید ناظر بورس کالا قرار نگرفت. ارزش معاملات این محصول به ۷۸۱ میلیارد تومان رسید.

همچنین در این هفته ۲۰۰ تن مفتول مس با متوسط نرخ ۱۶۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به ازای هر تن و به ارزش ۳۲۲ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت.

در جدول زیر آمار معاملات کاتد مس شرکت ملی صنایع مس ایران ارائه شده است:

افزایش نرخ کاتد به بیش از ۱۵۶ میلیون تومان در هر تن

همچنین در نمودار زیر روند تغییر نرخ فروش کاتد مس این شرکت طی شش ماه اخیر ارائه شده است. شاهد ثبت بالاترین نرخ فروش محصول کاتد این شرکت در بورس کالا در هفته قبل هستیم.

افزایش نرخ کاتد به بیش از ۱۵۶ میلیون تومان در هر تن

همچنین در ادامه نمودار فروش هفتگی این شرکت در بورس کالا طی سه ماه اخیر ارائه شده است. جمع کل ارزش معاملات این شرکت از ابتدای سال تا پایان هشتم مهر ماه به حدود ۱۱۰ هزار میلیارد ریال رسید.

افزایش نرخ کاتد به بیش از ۱۵۶ میلیون تومان در هر تن

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: