تعداد بازدید : ۳۹۵۴
کد خبر : ۲۲۹۷۲۹
رشد درآمدهای سالانه از ۵۰درصد گذشت؛
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان در شهریورماه بیشترین درآمد را از بازار داخلی داشته و بیشترین سهم از فروش محصولات تولیدی این شرکت را محصول «انواع دوغ» در اختیار گرفته و این روند توانسته که در مسیر کلی درآمد حاصل شده این شرکت نقش پر رنگی را داشته باشد.

افزایش قیمت ۹درصدی

به گزارش گروه تحقیق بورس‌نیوز، شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان "غگیلا" درگزارش فعالیت ماهانه خود در شهریورماه سال جاری، میزان درآمد خود را از مجموع فروش‌های «داخلی» و «صادراتی» مبلغی بالغ بر ۲۳۶.۸۲۸ میلیون ریال را به ثبت رسانده است.

در شهریورماه بیشترین سهم فروش را بخش «داخلی» با درآمد ۲۲۴.۶۲۶ میلیون ریال به خود اختصاص داده که بیشترین میزان فروش در بین محصولات این شرکت را محصول «انواع دوغ» با ۱.۰۸۲ تن به نام خود ثبت کرده و جایگاه بعدی را محصول «شیر پاستوریزه و استریل» با ۸۴۹ تن از آن خود کرده است.

میزان درآمد شرکت "غگیلا" در شهریورماه در مقایسه با ماه گذشته ۸درصد رشد را به ثبت رسانده و نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۵۵درصد افزایش را تجربه کرده و همچنین در ۶ماهه نخست سال جاری میزان درآمد ثبت شده این شرکت لبنی به میزان ۱.۳۱۲.۵۱۱ میلیون ریال گزارش شده که نسبت به نیمه نخست سال گذشته ۴۳ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رسانده رسانده است.

افزایش قیمت ۹درصدی

بر اساس این گزارش، شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان در شهریورماه بیشترین درآمد را از بازار داخلی داشته و بیشترین سهم از فروش محصولات تولیدی این شرکت را محصول «انواع دوغ» در اختیار گرفته و این روند توانسته که در مسیر کلی درآمد حاصل شده این شرکت نقش پر رنگی را داشته باشد.

نمودار روند کسب درآمد "غگیلا" در بخش فروش داخلی در نیمه نخست سال جاری

افزایش قیمت ۹درصدی

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.