تعداد بازدید : ۵۳۳۶
کد خبر : ۲۲۹۷۷۶
افزایش درآمد ۳۱ درصدی در نیمه نخست سال جاری؛
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
در شهریورماه بیشترین میزان فروش را در بین محصولات تولیدی، محصول «انواع دوغ» از آن خود کرده و جایگاه بعدی را محصول «انواع آبمیوه» در اختیار دارد.

حضور پر رنگ «انواع دوغ» در تمامی عرصه های

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در گزارش فعالیت‌ماهانه خود منتهی به شهریورماه سال جاری، میزان درآمد حاصل شده خود را در شهریورماه مبلغ ۳۸۹.۶۲۶ میلیون ریال گزارش کرده که در مقایسه با ماه گذشته ۱۷درصد افزایش درآمد را به همراه داشته و همچنین نسبت سال گذشته به میزان ۲۳درصد رشد را به ثبت رسانده است.

شرکت شیر پاستوریزه آذربایجان غربی، در دوره ۶ ماهه نخست سال جاری درآمدی برابر با ۱.۹۰۵.۵۳۵ مییون ریال را از آن خود کرده که در قیاس با سال گذشته ۳۱ درصد افزایش را در پی داشته است.

حضور پر رنگ «انواع دوغ» در تمامی عرصه های

بر اساس این گزارش، شرکت "غشاذر" در شهریورماه ۴.۹۷۷ تن از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به ماه گذشته ۱۱درصد افزایش فروش را ثبت کرده، در این ماه بیشترین میزان فروش را در بین محصولات تولیدی، محصول «انواع دوغ» با مقدار ۹۳۶ تن از آن خود کرده و جایگاه بعدی را محصول «انواع آبمیوه» با ۸۹۲ تن فروش در اختیار دارد.


نمودار روند میزان فروش محصولات پر فروش شرکت "غشاذر"

حضور پر رنگ «انواع دوغ» در تمامی عرصه های

همانطور که در نمودار فوق مشاهده می‌کنید، محصول «انواع آبمیوه» در نیمه نخست سال جاری روند تصاعدی و رو به رشدی را دنبال کرده و پیش‌بینی می‌شود که در ماه‌های آتی نیز این روند ادامه پیدا کند اما؛ در این دوره «انواع دوغ» روند کم نوسانی را پشت سر گذاشته است.

بر پایه این گزارش، مجموع میزان تولید محصولات "غشاذر" در شهریورماه به ۴.۵۶۴ تن رسیده که بیشترین میزان تولید را «انواع دوغ» با ۸۹۸ تن و رتبه بعدی به «انواع آبمیوه» اختصاص پیدا کرده است.

نمودار میزان تولید در شهریورماه به شرح زیر است
حضور پر رنگ «انواع دوغ» در تمامی عرصه های

روند درآمد حاصل شده در ۶ ماه نخست سال جاری
بر اساس این گزارش، شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در نیمه نخست سال جاری در ۳ماهه ابتدایی سال جاری روند هیجانی را به همراه داشته اما؛ توانسته روند ثابتی را از آغاز تابستان تاکنون به ثبت برساند.

حضور پر رنگ «انواع دوغ» در تمامی عرصه های

آخرین مناقصه‌ها و تاریخ‌های جدید
در مهرماه دو مزایده "تجدید برگزاری مزایده عمومی جهت فروش اموال و دارایی مازاد" و "تجدید مناقصه عمومی خرید تجهیزات، ماشین آلات و نصب و راه اندازی جهت احداث کارخانه شیر خشک به ظرفیت ۱۰ تن در ساعت" از سوی این شرکت اطلاع‌رسانی شد که هر دو مناقصه به‌دلیل به حد نصاب نرسیدن شرکت کنندگان در مناقصه به تاریخ دیگری موکول شد اما؛ مناقصه "تجدید برگزاری مزایده عمومی جهت فروش اموال و دارایی مازاد" تاریخ جدید آن اعلام و تا ۱۸ آبان ماه نتیجه ان اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.