تعداد بازدید : ۶۳۵۹
کد خبر : ۲۲۹۸۵۹
سوالی جدی از مدیران فرابورس:
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
بانک سرمایه، در عملکرد ۶ ماهه منتهی به پایان شهریور ماه سال جاری، باز هم رکورد دیگری از خود به ثبت رساند! و تنها در ۶ ماه، حدود از ۳۸ هزار میلیارد ریال زیان خالص محقق کرد.

سوالی جدی از مدیران فرابورس: چرا نماد

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شاید زیان انباشته‌ای ۳۰۷ هزار میلیارد ریالی و ۷۷ برابری سرمایه برای ورشکسته شدن هر بانکی در هر گوشه‌ای از دنیا کافی بود، ولی اینکه مدیران همیشه در صحنه و صفحات مجازی بانک مرکزی چرا هیچ فکری به حال بانک سرمایه نمی‌کنند، سوالی است که شاید تنها خودشان می‌توانند پاسخگو باشند.

آیا مدیران شرکت فرابورس در صورت اعلام ورشکستگی بانک سرمایه و انحلال این بانک، پاسخگویی چرایی امکان معامله سهام این بانک در بازار پایه فرابورس هستند؟ چرا سهام بانکی با چنین زیان انباشته‌ای که تنها شرکت‌های خودروساز توانایی رقابت با زیان سازی آن را دارند می‌بایست رشدی بیش از ۱۴۰۰ درصدی را تجربه کند؟

سوالی جدی از مدیران فرابورس: چرا نماد

بانک سرمایه، در عملکرد ۶ ماهه منتهی به پایان شهریور ماه سال جاری، باز هم رکورد دیگری از خود به ثبت رساند! و تنها در ۶ ماه، حدود از ۳۸ هزار میلیارد ریال زیان خالص محقق کرد. مشخص نیست علت بی توجهی مقامات بانک مرکزی به وضعیت بسیار وخیم و به نظر غیر قابل جبران این بانک چیست و این روند به نظر غیرقابل جبران مشخص نیست در کجا به اتمام خواهد رسید؟

زیان انباشته این بانک به حدود ۳۰۷ هزار میلیارد ریال رسیده و این در حالی است که جمع سپرده‌های این بانک، تنها ۱۸۶ هزار میلیارد ریال بوده و زیان انباشته این بانک گوی سبقت را از کل سپرده‌های این بانک ربوده است. بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی در حال حاضر بیش از ۲۴۶ هزار میلیارد ریال مطالبات از این بانک دارد که وصول این مطالبات نیز در حد زیادی تحت ابهام است.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
بانک مرکزی هنوز موسسه مالی و اعتباری توسعه را با 48 شعبه از اردیبهشت سال 98 با تعیین هیئت سرپرستی در اختیار گرفته و با جمع کردن شعبات آن و کاهش آنها به حدو 20 شعبه هنوز نتونسته تعیین تکلیفش کنه
موسسه توسعه با املاکی که بیش از 50 هزار میلیارد تومان ارزش روز آنهاست و هر روز هم افزایش داره یک لقمه چرب و نرمی هست که به آسانی سهامداران عمدش حاضر نیستن از دستش بدن
از فروردین نماد سهم متوقفه و بعد از کنتور دومین سهم با زمان زیاد توقف که کسی نیست به داد سهامداران مظلوم آن برسد
حالا توقع دارید بانک سرمایه با شعبات زیاد را جمع و جور کنه!!!!
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
توسعه لقمه چربی برای بانک مرکزی هست که به بهانه بدهی موسسه توسعه به بانک مرکزی پروسه تعیین تکلیفش را کش میدن تا هرچی میتون براش جریمه اضافه کنند و از جیب سهامداران توسعه بزنن بریزند تو جیب بانک مرکزی
ناشناس
Romania
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
واقعا نه افزایش سرمایه ای نه سودی هیچی به هیچی پول مارو خوردن بعد ۴ سال اگه هر سهمی دیگه بود چند صد درصد داده بود
ناشناس
Romania
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
واقعا نه افزایش سرمایه ای نه سودی هیچی به هیچی پول مارو خوردن بعد ۴ سال اگه هر سهمی دیگه بود چند صد درصد داده بود
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سرمایه

سرمایه "ددام" فقط ۲۵ درصد افزایش یافت

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "فجر" از ابتدای تیرماه

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان زمان پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.

"ثعتما" سرمایه را ۱۰۰ درصد افزایش داد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ساختمانی اعتماد گستر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.

"غمینو" ۶۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت صنایع غذایی مینو شرق در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: