تعداد بازدید : ۲۷۶
کد خبر : ۲۲۹۹۴۷
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
با نگاهی به عملکرد بانک دی در ۹ ماه گذشته می‌توان دریافت، ایجاد تغییرات محسوس نگرشی، عملیاتی و استراتژیک در این بانک منتج به حصول دستاورد‌های چشمگیری در حوزه‌های گوناگون بانک شده است.

به گزارش بورس نیوز، هیئت مدیره بانک با بازنگری در فرآیند‌ها و پیاده سازی ایده‌های استراتژیک و عملیاتی جدید و پایبندی به برنامه‌های اعلام شده، موفق به ایجاد بهبود در شاخص‌های عملیاتی بانک و خروج از شمولیت ماده ۱۴۱ قانون تجارت شد تا برگ زرینی از تقویم دی در فصلی نو ورق بخورد.
بر اساس این گزارش، روند فعالیت بانک دی در ۹ ماه گذشته، حرکت هدفمند و پیوسته آن در مسیر پیشرفت و بهبود را به تصویر می‌کشد، حرکتی که از آغازین روز‌های فعالیت مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره با اصلاح ساختار‌های درآمدی، هزینه‌ای و افزایش بهره وری، پرشتاب آغاز شد و در ادامه با تعیین اولویت‌های سیاست‌های اعتباری و اصلاح ساختار سازمانی روند مطلوبی در پیش گرفت.
همچنین هدف گذاری و تعریف برنامه عملیاتی برای شعب با شناسایی ۵ حوزه استراتژیک سودآوری، سهم بازار، مدیریت بهینه مصارف و مطالبات، ارتقای سطح درآمد‌ها و ارتقای سطح بانکداری الکترونیک هم راستا با اخذ مجوز فعالیت ۱۱ شعبه بانک و مجوز مرحله سوم فعالیت ارزی از بانک مرکزی حرکت در مسیر اهداف را تسهیل کرد و شتاب بیشتری بخشید.
نیاز سنجی و طراحی بسته‌های متنوع اعتباری و استقبال مشتریان از آن‌ها سبب شد بانک دی سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد و دی محل رجوع بسیاری از صاحبان کسب و کار‌ها در دوره دشوار شیوع ویروس کرونا باشد.
فروش دارایی‌های مازاد، وصول مطالبات غیرجاری، تسویه اضافه برداشت بانک مرکزی، افزایش سرمایه از محل آورده نقدی، مطالبات و مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها و نیز واگذاری سهام شرکت‌های گروه از جمله اقدامات بانک دی برای خروج از شمولیت ماده ۱۴۱ قانون تجارت و بهبود نسبت کفایت سرمایه به منظور افزایش توانگری بانک د ارائه خدمات پولی و بانکی بوده است.
افزایش ۸۸۷ درصدی سود سرمایه گذاری ها، افزایش ۵۲۱ درصدی درآمد‌های عملیاتی، کسب سود خالص ۴۵۰۰۰ میلیارد ریالی، افزایش ۲۲ درصدی منابع و کاهش چشمگیر قیمت تمام شده پول تنها گوشه‌ای از مهم‌ترین دستاورد‌های مجموعه بانک دی در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۹ است که بی شک زمینه دستیابی به وضعیت پایدار و آینده‌ای درخشان را برای بانک دی ترسیم می‌کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.