تعداد بازدید : ۹۹۰
کد خبر : ۲۳۰۰۱۱
رشد ۵۲ درصدی درآمد‌های عملیاتی ثبت شد؛
۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
شرکت "جم پیلن" در گزارش صورت وضعیت مالی ۶ ماهه منتهی به شهریورماه، با افزایش ۶۱ درصدی روبه‌رو بوده است.

افزایش سود پایه در ازای هر سهم

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پلی پروپیلن جم در گزارش فعالیت خود در صورت مالی میاندوره‌ای ۶ ماهه منتهی به (حسابرسی نشده) ۹۹.۰۶.۳۱، میزان سود خالص خود را در این دوره مبلغ ۸.۳۱۸.۵۱۹ میلیون ریال ارائه کرده که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۴ درصد افزایش را به ثبت رسانده است.

درآمد‌های عملیاتی این شرکت در پایان شهریورماه نیز ۲۳.۴۳۸.۳۳۷ میلیون ریال به ثبت رسیده که ۵۲ درصد رشد را نسبت به سال گذشته شاهد هستیم.

شرکت پلی پروپیلن جم در این دوره ۶ ماهه، میزان سود پایه هر سهم خود را ۴.۱۵۹ ریال گزارش کرده اند که با ۳۴ درصد افزایش مواجه بوده است.

افزایش سود پایه در ازای هر سهم

شرکت "جم پیلن" در گزارش صورت وضعیت مالی ۶ ماهه منتهی به ۹۹.۰۶.۳۱، مجموع دارایی‌ها، بدهی‌ها و حقوق مالکانه خود را ۲۹.۹۱۹.۵۶۱ میلیون ریال گزارش کرده که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۶۱درصد افزایش را به دنبال داشته است.

در بخش دارایی‌های جاری بیشترین مقدار دارایی را در حوزه «موجودی نقد» با ۱۶.۶۴۳.۹۷۶ میلیون ریال مشاهده می کنیم و ۱۰۳ درصد افزایش چشمگیر دارایی را نسبت به دوره مشابه سال گذشته تجربه کرده و همچنین در بخش دارایی‌های جاری نیز جایگاه بعدی «سرمایه گذاری بلند مدت» از آن خود کرده است.

«جم پیلن» با سرمایه ثبت شده ۲,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۶ ماهه منتهی به پایان شهریورماه مبلغ ۸,۳۱۸,۵۱۹ میلیون ریال سود محقق کرده است.

افزایش سود پایه در ازای هر سهم

بر پایه این گزارش، شرکت پلی پروپیلن میزان درآمد عملیاتی خود را از فروش داخلی ۲۳.۴۳۸.۳۳۷ میلیون ریال به سامانه کدال ارائه کرده که ۵۲ درصد رشد را در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته داشته و از این درآمد حاصل شده به میزان ۱۴۲.۱۴۶.۰۰۰ تن از محصول تولیدی «پروپیلن» را به فروش رسانده که ۲۲ درصد افزایش فروش را تجربه کرده است.

افزایش سود پایه در ازای هر سهم

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.