تعداد بازدید : ۲۴۹۵۸
کد خبر : ۲۳۰۰۸۱
ثبت بیش از ۱۰۶۷۰ میلیارد تومان زیان انباشته؛
۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
ادامه روند زیان سازی این شرکت با وجود رشد ۵۶ درصدی مبالغ فروش نشان از شرایط وخیم این شرکت در ادامه سال جاری و حتی سال‌های آتی دارد.

ثبت بیش از ۱۰۶۷۰ میلیارد تومان زیان انباشته تا انتهای ۹ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، اکنون می‌توان "شپلی" را نیز پس بسیاری از نماد‌های شرکت‌های خودروساز و البته بانک ها، به عنوان یکی از سهام باشگاه شرکت‌هایی با بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان زیان انباشته قلمداد کرد. ادامه روند زیان سازی این شرکت با وجود رشد ۵۶ درصدی مبالغ فروش نشان از شرایط وخیم این شرکت در ادامه سال جاری و حتی سال‌های آتی دارد.

ثبت بیش از ۱۰۶۷۰ میلیارد تومان زیان انباشته تا انتهای ۹ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹

" شپلی " که یکی از نماد‌های زیانده سال‌های اخیر بوده که پس از شناسایی زیان‌های بسیار و بهره گیری از هرگونه همکاری‌های مراجع در خصوص افزایش سرمایه، همچنان مشغول زیان سازی و افزایش بدهی‌های خود است.

به راستی سوالی که می‌توان از مسئولین پرسید این است که آیا قوانین ورشکستگی در ایران وجود دارد؟ شرکت‌هایی با بیش از صد‌ها میلیارد تومان زیان انباشته و منتقل شده به سهامداران تا کی می‌توانند به روند فعالیت‌های خود ادامه دهند؟

از نکات قابل توجه صورت‌های مالی ۹ ماهه سال مالی ۱۳۹۹ این شرکت می‌توان به تحقق زیانی بیش از ۲۸۲ میلیارد ریالی اشاره داشت آن هم در شرایطی که بسیاری از سفته بازان این سهم را در راه سودسازی می‌دانستند. با این حال افزایش بیش از ۱۱.۶۷۴ تنی انواع محصولات تولیدی که منجر به رشد ۵۶ درصدی مبالغ فروش نیز شده، از جمله نکات با اهمیت و امیدوارکننده صورت‌های مالی این شرکت در ۹ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ محسوب می‌شود.

ثبت بیش از ۱۰۶۷۰ میلیارد تومان زیان انباشته تا انتهای ۹ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹

در انتها این شرکت موفق شد تا با تحقق زیانی بیش از ۲۸۲ میلیارد ریال، زیان انباشته‌ای بیش از ۱۰.۶۶۸ میلیارد ریالی را به ثبت رساند که در نوع خود رکوردی منحصر به فرد به شمار می‌رود.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
آقا ورودتو تبریک میگم. خوش آمدی .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۴
بورس نیوز چقدر پول گرفتی بابت این خبر چرا وقتی شرکت درش تخته بود چیزی نمی نوشتی. حالا که شرکت تولیدش روبراه شده چرا زیان شرکت را به رخ میکشی ایران خودرو با ان همه زیان دهی چرا ورشکسته اعلام نمیشود هرچند که ایران خودرو اگر محصولاتش را به قیمت واقعی بفروشد سوده ترین شرکت ایران به حساب می اید همه میدانیم که قیمت واقعی یک ماشین ایران خودرو در بازار ازاد با شرکتی خیلی متفاوت است شپلی هم مثل ایران خودرو اگر محصولات تولیدی را به قیمت واقعی بفروشد پرسودترین شرکت های ایران محسوب میشود.بورس نیوز چرا واقعیتها نمی گوی .چرا .........
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.