تعداد بازدید : ۳۴۳
کد خبر : ۲۳۰۱۲۷
مهر بیشترین درآمد داخلی را ثبت کرد؛
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
بیشترین میزان فروش داخلی شرکت "تایرا" محصول «تراکتور ۴۷۵ دو دیفر» است و بیشترین فروش را در بخش صادراتی محصول «تراکتور ۲۸۵ دو دیفر» در اختیار دارد.

72درصد افزایش درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت تراکتورسازی ایران "تایرا" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به مهرماه سال جاری، میزان درآمد خود را که حاصل از «فروش داخلی» و «فروش صادراتی» است مبلغی بالغ بر ۳.۳۱۰ میلیارد ریال گزارش کرده و مجموعاً ۲.۰۱۶ دستگاه از محصولات خود را به فروش رسانده است.

میزان درآمد تراکتورسازی ایران در مهرماه سال جاری در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۱۱درصد افزایش درآمد را تجربه کرده و همچنین این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه درآمدی برابر با ۲۰.۲۱۲ میلیارد ریال را به ثبت رسانده و شاهد ۷۲ درصد رشد نسبت به دوره مشابه سال گذشته هستیم.

72درصد افزایش درآمد

بر پایه این گزارش، شرکت "تایرا" در مهرماه سال جاری بیشترین درآمد حاصل شده را در بخش «فروش داخلی» با ۲.۴۸۳ میلیارد ریال مشاهده کرده و در مقایسه با ماه گذشته ۳ درصد کاهش را به ثبت رسانده و در طول ماه‌های گذشته نوسانات زیادی را پشت سر گذاشته اما؛ نسبت به سال گذشته افزایش درآمد را در ماه‌های مشابه تجربه کرده است.

نمودار روند میزان درآمد بخش فروش داخلی از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه

72درصد افزایش درآمد

طبق این گزارش، شرکت تراکتورسازی ایران در مهرماه مجموعاً ۲.۰۱۶ دستگاه از محصولات خود را به فروش رسانده، بیشترین میزان فروش داخلی را محصول «تراکتور ۴۷۵ دو دیفر» با تعداد ۷۳۵ دستگاه به خود اختصاص داده و بیشترین فروش را در بخش صادراتی محصول «تراکتور ۲۸۵ دو دیفر» با تعداد ۱۲۸ دستگاه در اختیار دارد.


نمودار روند پرفروش‌ترین محصولات شرکت تراکتورسازی ایران در مهر ماه

72درصد افزایش درآمد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.