تعداد بازدید : ۴۰۲۷
کد خبر : ۲۳۰۲۵۷
افزایش ۱۴۲ درصدی فروش ۷ ماهه نسبت به مدت مشابه سال گذشته؛
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
جمع کل درآمد‌های عملیاتی شرکت در ۷ ماه سپری شده از سال مالی به ۱۳ هزار و ۴۵ میلیارد ریال رسیده است.

افزایش ۱۴۲ درصدی فروش ۷ ماهه نسبت به مدت مشابه سال گذشته

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در مهر ماه موفق به کسب درآمد عملیاتی قابل توجه ۳ هزار و ۸۵ میلیارد ریالی شده است.

جمع کل درآمد‌های عملیاتی شرکت در ۷ ماه سپری شده از سال مالی به ۱۳ هزار و ۴۵ میلیارد ریال رسیده و بیش از ۲۲ درصد از کل فروش ۷ ماهه در مهرماه محقق شده است.

افزایش ۱۴۲ درصدی فروش ۷ ماهه نسبت به مدت مشابه سال گذشته

فروش تجمیعی ۷ ماهه نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش محسوس ۱۴۲ درصدی را نشان می‌دهد. این افزایش به دلیل رشد مقادیر فروش به میزان ۴۴ درصد و افزایش متوسط نرخ‌های فروش به میزان ۶۸ درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته بوده است.

لازم به ذکر است، مقادیر فروش تجمیعی محصولات شرکت که شامل فولاد گالوانیزه به عنوان محصول اصلی بوده به ۹۵ هزار و ۸۰۰ تن رسیده که این مقدار در ۷ ماهه سال گذشته معادل ۶۶ هزار و ۶۰۰ تن بوده است.

نرخ‌های فروش محصولات شرکت رشد جالب توجه و محسوسی را نسبت به شهریور ماه داشته اند. نرخ ورق گالوانیزه داخلی با حدود ۲۳ درصد افزایش به رکورد جدیدی دست یافته و متوسط نرخ فروش هر تن از این محصول در بازار داخل کشور به ۱۸۸ میلیون و ۵۲۰ هزار ریال رسید. متوسط نرخ فروش ورق گالوانیزه صادراتی نیز به ۱۳۹ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال رسیده است.

نکته قابل توجه تفاوت محسوس نرخ‌ها در بازار داخلی و صادراتی است که احتمال کاهش قیمت بازار‌های داخلی در ماه جاری را نشان می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.