کد خبر : ۲۳۰۲۶۷
رشد درآمد‌های عملیاتی "وبشهر" در دوره ۶ ماهه بررسی شد؛
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
بیشترین میزان بهای تمام شده در بین پورتفوی شرکت‌های پذیرفته شده در بورس در اختیار «مارگارین، تامین سرمایه نوین و سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران» بوده و مجموع درآمد‌های عملیاتی این شرکت متشکل از «درآمد سود سهام، سود فروش سرمایه گذاری» است.

افزایش 18درصدی دارایی های

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت توسعه صنایع بهشهر در گزارش صورت مالی ۶ ماهه میاندوره‌ای منتهی به شهریورماه سال جاری (حسابرسی شده)، میزان سود خالص خود را در این دوره ۶ ماهه برابر با ۳.۰۲۲.۴۲۶ میلیون ریال ارائه کرده و مجموع درآمد‌های عملیاتی که متشکل از «درآمد سود سهام، سود فروش سرمایه گذاری» است مبلغی بالغ بر ۳.۲۰۷.۱۰۳ بوده و سود خالص هر سهم ۳۶۶ ریال گزارش کرده است.

سود خالص شرکت توسعه صنایع بهشهر در دوره ۶ ماهه میاندوره‌ای منتهی به شهریورماه در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته به میزان ۱.۷۰۷ درصد رشد داشته، همچنین درآمد‌های عملیاتی در این دوره نیز با افزایش چشمگیر ۱.۲۲۸ درصدی مواجه بوده و سود خالص هر سهم نیز نسبت به ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته ۱.۷۳۰ درصد افزایش را تجربه کرده است.

افزایش 18درصدی دارایی های

شرکت "وبشهر" در گزارش صورت وضعیت مالی ۶ ماهه منتهی به ۹۹.۰۶.۳۱ (حسابرسی شده)، مجموع دارایی‌های جاری و غیر جاری در این دوره را ۱۹.۱۶۶.۰۰۲ میلیون ریال گزارش کرده که در مقایسه با دوره مشابه با ۱۸ درصد افزایش روبه‌رو بوده است.

همچنین سرمایه گذاری‌های بلند مدت نیز با ۱۳.۸۵۸.۶۸۰ میلیون ریال ۴ درصد رشد را تجربه کرده است، جمع حقوق مالکانه این شرکت نیز در این دوره ۶ ماهه که ۱۶.۵۰۹.۶۲۴ میلیون ریال گزارش شده که با ۱۰ درصد رشد نسبت به دوره گذشته مواجه بوده است.

افزایش 18درصدی دارایی های


بر پایه این گزارش، مجموع بهای تمام شده سرمایه گذاری‌های شرکت توسعه صنایع بهشهر در ۶ ماهه منتهی به ۹۹.۰۶.۳۱، مبلغی بالغ بر.۸.۸۱۰.۲۵۱ میلیون ریال گزارش شده و بیشترین میزان بهای تمام شده در بین پورتفوی شرکت‌های پذیرفته شده در بورس در اختیار «مارگارین، تامین سرمایه نوین و سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران» بوده است.


نمودار سرمایه گذاری در شرکت‌های پذیرفته شده در بورس

افزایش 18درصدی دارایی های

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: