تعداد بازدید : ۱۵۲۰
کد خبر : ۲۳۰۳۲۸
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به شرکتی که لامپ‌تصویرهایش دیگر مانند رئیسش در بازار، غول نیست و گشایش‌هایی که بیشتر فریب شد تا ...

پخش برفک از تلویزیون غول دیروز

به گزارش بورس نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها امروز برای سهامداران به پشت لامپ‌تصویر شرکتی رفته که شاید برای اغلب ایرانیان و آن آگهی بازرگانی "پارس الکتریک" و تلویزیون‌هایش خاطرانگیز بود اما؛ برند‌های خارجی کره‌ای که برای همه ما ایرانی‌ها ناز می‌کنند و ما قاچاقی آن را می‌خریم این شرکت را به حاشیه رانده و احتمالا با نوع مدیریتی که برای این شرکت چیده‌اند، اینکه تاکنون کارخانه‌ها تعطیل نشده و از آن به‌عنوان انبار استفاده نمی‌کنند، باید صلوات فرستاد.
هیات مدیره این کارخانه واقعا نوبر پاییز است چراکه در بررسی این علت طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کار از ۴ عضو، تحصیلات دو نفر در رشته حقوق، یک نفر علوم سیاسی! و نفر چهارم مدیریت مالی در این کارخانه صنعتی است.
البته از خود غول روز‌های سبز بازار یا همان عزیزدل کوچه خلوت نیز این روز‌ها خبری نیست و با آنکه از برگزاری مجمع این شرکت خیلی وقته گذشته اما؛ کماکان این شرکت به‌صورت دستوری بسته است.

پیش فریب
سخنگوی راه‌پله‌ها هم با انتقاد هی در بلندگوی خود عرض می‌کند که قرار بود مرحله "پیش‌گشایش" به قصد مظنه و چانه‌زنی باشد؛ ولی تبدیل به مرحله‌ای برای جهت‌دهی رفتار (بخوانید فریب) خرده‌سهام‌داران توسط بزرگ‌سهام‌داران شد!

سهامداران به‌پای بانک شهرداری آمدند
سهامداران بانک شهرداری‌نشین جمع شده‌اند که آی مسئولین بانک چرا نشسته‌اید که سهم بانک را مفت می‌فروشند و شما هیچ، شما فقط نگاه؛ سهامداران عزیز، شما کافی است که کمی در نوع سپرده‌گذاری‌ها و صورت‌های مالی ذره‌بین بی‌اندازید تا همه هیچ، همه نگاه شوید

۱۸۰ شرکت بازارگردان
شفاف‌سازی برخی شرکت‌ها نسبت به انتقال سهام برای بازارگردانی به گوش می‌رسد و در این بین بیش از ۱۸۰بازارگردان نیز گویا در بورس تهران آمده‌اند و آنهم چه آمادنی.
این بازارگردان‌ها جوری آمده‌اند که انگار نیامده‌اند؛ بازارگردانان عزیز، کمی جلوتر بیایید، آن پُشت‌ها خیلی چیز‌ها معلوم نیست.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.