تعداد بازدید : ۷۴۶
کد خبر : ۲۳۰۳۶۶
نماینده مردم اهواز در حاشیه بازدید از کروز:
۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
یک نماینده مجلس گفت: به عنوان یک ایرانی به خودم می‌بالم که در صنعت قطعه سازی تا این میزان پیشرفت کرده ایم و کروز در این امر پیشتاز است.

به گزارش بورس نیوز،مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی به همراه چند تن از مشاوران خود از سایت شماره ۲ شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید به عمل آورد.
در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش‌های مختلف همراه بود، یوسفی و سایر همراهان با نحوه فعالیت‌ها و مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت آشنا شدند. یوسفی در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: در بازدید از قطعه سازی کروز به عنوان نایب رییس حمایت از صنعت و صنعتگر باور نمی‌کردم که در یک شرکت قطعه سازی ایرانی، ۲۵۰۰ قطعه نیاز صنعت خودرو با حضور متخصصین جوان ساخته و کشور را از واردات قطعه بی نیاز کند.
نایب رییس فراکیسیون حمایت از صنعت و صنعتگر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تفاوت در یک شرکت با یک شرکت در نوع ماشین آلات نیست، در نوع نیروی تکنسین و متخصص است، تصریح کرد: به عنوان یک ایرانی به خودم‌می بالم که در صنعت قطعه سازی تا این اندازه پیشرفت کرده ایم، وظیفه ما به عنوان نماینده مجلس این است که از شرکتی مثل کروز که در داخلی سازی قطعات تا این اندازه پیشرفت داشته است حمایت کنیم.
نماینده مردم اهواز با انتقاد از قوانین دست و پاگیر و تصمیمات خلق الساعه اظهار داشت: در تامین منابع ارزی مبلغی بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان ارز ۴۲۰۰ تومانی برای وارداتی که حتی نیاز کشور نیست، اختصاص می‌یابد، اما صنعتگران را از این منابع ارزی محروم می‌کنیم. وی با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس در کنار صنعت قطعه سازی و سایر صنایع ایستاده اند؛ خاطرنشان کرد: از قطعه سازانی همچون کروز که در این شرایط تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران با سخت کوشی همچنان پای کار ایستاده اند هم افتخار می‌کنیم هم برای تداوم فعالیتشان حمایت خواهیم کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.