تعداد بازدید : ۲۴۱۵
کد خبر : ۲۳۱۳۳۲
پتروشیمی امیرکبیر ۷۶درصد رشد درآمد بدست آورد؛
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷
"شکبیر" از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه، مجموع درآمد‌های شناسایی شده خود را طی این دوره ۷ ماهه، بالغ بر ۶۲.۱۴۹ میلیارد ریال گزارش کرده و رشد درآمد ۴۳ درصدی را در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته به ثبت رسانده است.

درآمد ۱۱.۳۱۴ میلیارد ریالی شکبیر در مهرماه

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پتروشیمی امیرکبیر در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به مهرماه سال جاری، میزان درآمد شناسایی شده خود را برابر با ۱۱.۳۱۴ میلیارد ریال گزارش کرده که این درآمد، حاصل شده از دو بخش «فروش داخلی» و «فروش صادراتی» بوده است.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر در مهرماه سال جاری، با افزایش درآمد ۳۲ درصدی در مقایسه با شهریورماه مواجه بوده، همچنین درآمد‌های ثبت شده این پتروشیمی نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۷۶ درصدی را به ثبت رسانده است.

"شکبیر" از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه، مجموع درآمد‌های شناسایی شده خود را طی این دوره ۷ ماهه، بالغ بر ۶۲.۱۴۹ میلیارد ریال گزارش کرده و رشد درآمد ۴۳ درصدی را در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته گزارش کرده است.

درآمد ۱۱.۳۱۴ میلیارد ریالی شکبیر در مهرماه

بر اساس این گزارش، "شکبیر" بیشترین میزان درآمد را در مهرماه، از بخش «فروش داخلی» با ۷.۹۷۰ میلیارد ریال بر عهده داشته که بیشترین میزان درآمد در این بخش را نیز محصول «پلی اتیلن سبک خطی» با ۲.۷۵۰ میلیارد ریال در اختیار داشته، همچنین این شرکت در بخش «فروش صادراتی» نیز درآمدی بالغ بر ۳.۳۴۳ میلیارد ریال را داشته و بیشترین میزان درآمد را در این بخش «پلی اتیلن سبک صادراتی» با ۲.۷۵۵ میلیارد ریال به خود اختصاص داده است.

میزان درآمدی که از بخش «فروش داخلی» بدست آمده در مقایسه با ماه گذشته افزایش ۱۷ درصدی را تجربه کرده، درآمد شناسایی شده از بخش «فروش صادراتی» نیز در مهرماه، رشد ۹۰ درصدی را به همراه داشته است.

نمودار عملکرد درآمد شرکت "شکبیر" از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه سال جاریدرآمد ۱۱.۳۱۴ میلیارد ریالی شکبیر در مهرماه

طبق این گزارش، شرکت پتروشیمی امیرکبیر در مهرماه سال جاری، میزان فروش خود را در این دوره برابر با ۶۹.۰۰۳ تن به ثبت رسانده که مجموع فروش‌های داخلی و صادراتی است.

میزان محصول فروش رفته در بازار داخلی بالغ بر ۵۰.۹۷۰ تن بوده که بیشترین میزان فروش را در مهرماه «پلی اتیلن سبک خطی» با ۱۴.۱۶۳ تن به خود اختصاص داده، همچنین محصولات فروش رفته در حوزه صادراتی برابر با ۱۸.۰۳۳ تن بوده که محصول «پلی اتیلن سبک صادراتی» با ۱۴.۷۱۲ تن بیشترین میزان فروش صادراتی را در اختیار داشته است.

نمودار روند فروش محصولات شرکت پتروشیمی امیرکبیر از ابتدای سال مالی تاکنوندرآمد ۱۱.۳۱۴ میلیارد ریالی شکبیر در مهرماه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.