کد خبر : ۲۳۱۳۳۸
رشد ۱۹‌درصدی سود خالص ۶ماهه در سایه افزایش مقادیر فروش؛
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۸
بی‌شک بزرگترین معضل شرکت داروسازی کاسپین و سهامدارانش شرایط بسیار نامطلوب نقدینگی شرکت است چراکه تمامی درآمد‌های شناسایی شده عمدتا ناشی از فروش محصولات تزریقی به بیمارستان‌ها و مراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی بوده که متاسفانه شرایط نامطلوب بودجه این سازمان و دولت منجر به عدم پرداختی مناسب به این شرکت می‌گردد.

جریانات نقدی

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در شرایطی که شاهد افت در حدود ۳۰ تا ۴۰ درصدی قیمت هر سهم شرکت داروسازی کاسپین در ماه‌های گذشته بودیم، با این وجود گزارش ۶ ماهه حسابرسی شده حاکی از رشد در حدود ۱۹درصدی سود خالص این شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته را دارد.

جریانات نقدی

بنا بر گزارش حسابرسی شده شرکت داروسازی کاسپین در ۶ماهه سال مالی ۱۳۹۹، درآمد‌های ناشی از فروش محصولات این شرکت در مقایسه با سال مالی گذشته، با ثبت مبلغ ۲.۳۷۳ میلیارد ریالی رشدی ۳۶درصدی را به ثبت رسانده که این موضوع منجر به تعدیل ۱۹درصدی سود خالص شرکت در این دوره نیز شد.

رشد مقداری محصولات اصلی شرکت اعم از انواع محصولات تزریقی در ۶ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ در کنار افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش، از مهمترین عوامل تعدیل سودآوری این شرکت بود.

جریانات نقدی

اما بی‌شک بزرگترین معضل شرکت داروسازی کاسپین و سهامدارانش شرایط بسیار نامطلوب نقدینگی شرکت است چراکه تمامی درآمد‌های شناسایی شده عمدتا ناشی از فروش محصولات تزریقی به بیمارستان‌ها و مراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی بوده که متاسفانه شرایط نامطلوب بودجه این سازمان و دولت منجر به عدم پرداختی مناسب به این شرکت می‌گردد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
صدای مجمع

صدای مجمع "غکورش" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت صنعت غذایی کورش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شفن" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ برگزار خواهد شد.

"انرژی" آماده برگزازی مجمع شد

مجمع عمومی شرکت بورس انرژی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"خمحور" در دوم تیرماه به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت تولید محور خودرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
فوری/ ورود رئیسی به تالار بورس سعادت آباد
آیت‌الله رئیسی، کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری امروز سهامداران بازار سرمایه را سورپرایز کرد و به تالار بورس سعادت آباد رفت.