تعداد بازدید : ۲۶۵۱
کد خبر : ۲۳۱۴۵۹
"وتوسم"سرمایه گذاری ۱۸.۶۷۳ میلیارد ریالی در مهرماه ثبت کرد؛
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
در صورت وضعیت پورتفوی شرکت‌های «پذیرفته شده در بورس» شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی، بیشترین میزان سرمایه گذاری در شرکت‌های «سرمایه گذاری غدیر» با بهای تمام شده ۲.۰۴۸ میلیارد ریال، «بانک ملت» با بهای تمام شده ۱.۵۲۳ میلیارد ریال و شرکت «پتروشیمی پارس» با ۱.۰۶۲ میلیارد ریال بوده که عمده‌ترین آن‌ها را تشکیل می‌دهند.

رشد ۱۴۴ درصدی سرمایه گذاری

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به مهرماه سال جاری، مجموع سرمایه گذاری‌های خود را در مهر ماه برابر با ۱۸.۶۷۳ میلیارد ریال گزارش کرده که این سرمایه گذاری متشکل از بخش‌های «پذیرفته شده در بورس» با بهای تمام شده ۱۷.۵۶۸ میلیارد ریال و بخش «خارج از بورس» با بهای تمام شده ۱.۱۰۴ میلیارد ریال بوده است.

مجموع سرمایه گذاری شرکت "وتوسم" در مهر ماه (نسبت به دوره مشابه سال گذشته)، ۱۴۴ درصد افزایش سرمایه گذاری را به ثبت رسانده، بخش «پذیرفته شده در بورس» نیز رشد ۱۶۶ درصدی را ارائه کرده و همچنین بخش «خارج از بورس» افزایش ۴ درصدی را در مهرماه سال ۹۸ گزارش کرده است.

رشد ۱۴۴ درصدی سرمایه گذاری


بر پایه این گزارش، شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی در مهرماه سال جاری، بیشترین میزان سرمایه گذاری را در بخش «پذیرفته شده در بورس»، «محصولات شیمیایی» با بهای تمام شده ۳.۹۲۱ میلیارد ریال، «شرکت‌های چند رسانه‌ای صنعتی» با بهای تمام شده ۳.۵۳۸ میلیارد ریال و «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» با بهای تمام شده ۲.۳۹۰ میلیارد ریال گزارش کرده است.

نمودار عملکرد "وتوسم"  از ابتدای فروردین تاکنونرشد ۱۴۴ درصدی سرمایه گذاری

بر پایه این گزارش، در صورت وضعیت پورتفوی شرکت‌های «پذیرفته شده در بورس» شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی، بیشترین میزان سرمایه گذاری در شرکت‌های «سرمایه گذاری غدیر» با بهای تمام شده ۲.۰۴۸ میلیارد ریال، «بانک ملت» با بهای تمام شده ۱.۵۲۳ میلیارد ریال و شرکت «پتروشیمی پارس» با ۱.۰۶۲ میلیارد ریال بوده که عمده‌ترین آن‌ها را تشکیل می‌دهند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.