تعداد بازدید : ۳۴۴۸
کد خبر : ۲۳۱۴۸۷
بیشترین حق بیمه صادر شده برای رشته بیمه «درمان» کسب شد؛
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
بیشترین میزان حق بیمه صادر شده "ودی" در مهر ماه را رشته بیمه‌های «درمان» با ۶۹۶.۳۶۶ میلیون ریال، «ثالث-اجباری» با ۱۵۵.۸۵۰ میلیون ریال و «مهندسی» با ۱۳۳.۰۰۰ میلیون ریال در اختیار داشته اند. بخش رشته بیمه «درمان» در مهرماه افزایش ۱۵۹ درصدی را نسبت به شهریورماه داشته است.

کاهش ۱۱ درصدی خسارت پرداختی در مهرماه

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بیمه دی در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به مهر ماه سال جاری، میزان حق بیمه صادر شده برای بیمه شدگان تحت نظارت خود بالغ بر ۱.۳۰۱ میلیارد ریال به ثبت رساند و خسارت پرداختی به خسارت دیدگان را هم برابر با مبلغ ۲.۱۲۲ میلیارد ریال گزارش کرد.

بیمه دی در مهرماه سال جاری، در بخش حق بیمه صادر شده افزایش ۱۴ درصدی را در مقایسه با شهریورماه به همراه داشت همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۲۵۹ درصد رشد را در کارنامه خود به ثبت رساند.

کاهش ۱۱ درصدی خسارت پرداختی در مهرماه

میزان خسارت پرداختی "ودی" در مهرماه سال جاری در مقایسه با شهریور ماه، ۱۱درصد کاهش را به دنبال داشت اما؛ نسبت به مهرماه سال گذشته با افزایش ۱۷ درصدی مواجه بود.

بیمه دی از ابتدای سال مالی تا پایان مهر ماه سال جاری، میزان حق بیمه صادره خود را مبلغی بالغ بر ۵.۹۱۹ میلیارد ریال ارائه کرده که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد ۱۳۷ درصد رشد را در پی داشته، میزان خسارت‌های پرداختی نیز از ابتدای سال جاری برابر با ۱۲.۹۶۹ میلیارد ریال بوده که رشد ۱۰ درصدی را گزارش کرده است.

عملکرد بخش رشته بیمه «درمان» از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماهکاهش ۱۱ درصدی خسارت پرداختی در مهرماه

بر اساس این گزارش، بیشترین میزان حق بیمه صادر شده "ودی" در مهر ماه را رشته بیمه‌های «درمان» با ۶۹۶.۳۶۶ میلیون ریال، «ثالث-اجباری» با ۱۵۵.۸۵۰ میلیون ریال و «مهندسی» با ۱۳۳.۰۰۰ میلیون ریال در اختیار داشته اند. بخش رشته بیمه «درمان» در مهرماه افزایش ۱۵۹ درصدی را نسبت به شهریورماه داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.