تعداد بازدید : ۱۱۸۹۰
کد خبر : ۲۳۱۴۸۹
بازدهی ۱۳.۵ درصدی این صندوق در هفته گذشته بررسی شد؛
۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸
صندوق سرمایه گذاری آوای سهام کیان در پایان روز سه شنبه ۲۷ آبان ماه و با توجه به بازدهی ۱۳.۵ درصدی آن در یک هفته گذشته به ارزش ۴ هزار و ۶۵۸ میلیارد ریالی رسیده است.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، صندوق سرمایه گذاری آوای سهام کیان در پایان روز سه شنبه ۲۷ آبان ماه و با توجه به بازدهی ۱۳.۵ درصدی آن در یک هفته گذشته به ارزش ۴ هزار و ۶۵۸ میلیارد ریالی رسیده است.

در جدول زیر بازدهی صندوق بر اساس بازه‌های زمانی ماه، سه ماه و سال گذشته ارائه شده است.

بازدهی هفتگی صندوق با توجه به رشد مثبت بازار در یک هفته گذشته معادل ۱۳.۵ درصد بوده است که جزو بهترین عملکرد‌ها در هفته قبل بوده است. بازدهی سالیانه آن نیز به بیش از ۲۸۰ درصد رسیده است.

کسب بازدهی ۲۸۰ درصدی صندوق

ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت آن شامل ۹۷.۲ درصد سهام و حق تقدم شرکت‌ها و ۲.۸ درصد نیز سایر دارایی‌ها است.
در جدول زیر صنایع اصلی تحت سرمایه گذاری این صندوق ارائه شده است. تقریبا تمامی سرمایه گذاری‌های صورت گرفته در بخش سهام و حق تقدم این صندوق در ۵ صنعت زیر صورت گرفته است.

کسب بازدهی ۲۸۰ درصدی صندوق

 

همچنین در جدول زیر سهام اصلی سرمایه گذاری شده توسط این صندوق ارائه شده است. با توجه به اینکه این اطلاعات از آخرین صورت وضعیت پرتفوی صندوق که مربوط به پایان مهر ماه می‌باشد استخراج شده، به طور قطع شاهد برخی تغییرات در سرمایه گذاری‌های صندوق هستیم.

کسب بازدهی ۲۸۰ درصدی صندوق

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.