تعداد بازدید : ۴۹۳
کد خبر : ۲۳۱۵۱۹
یک کارشناس معاملات کالایی:
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۷
کارشناس معاملات کالایی با اشاره به عرضه اولین ملک وزات دفاع در بورس کالا در تاریخ نهم آذر ماه گفت: همه افراد امکان خرید املاک در بورس کالا را دارند که البته با مراجعه به کارگزاران رسمی بورس و دریافت کد معاملاتی، امکان شرکت در حراج و خرید را پیدا می کنند.

همه افراد امکان خرید ملک در بورس کالا را دارند

حمیده صادقی در توضیح چگونگی اطلاع از مشخصات محصولات در بورس کالا گفت: هر محصولی که در بورس‌کالا عرضه می‌شود اطلاعات آن در روز معاملاتی قبل در سایت بورس کالا قسمت اطلاعیه‌ها قابل مشاهده است. در خصوص عرضه املاک با توجه به وجود زمان برای بازدید ملک و ارزیابی خریداران، اطلاعیه زودتر منتشر می شود که در همین زمینه وزارت دفاع اولین عرضه املاک خود در بورس کالا را نهم آذرماه تجربه می کند. 

صادقی همچنین بیان کرد: علاوه بر سایت بورس‌کالا افراد می‌توانند اطلاعات را از شبکه کارگزاران به صورت جامع و کامل دریافت کنند و آمار معاملات را نیز بعد از روز معاملاتی در سایت بورس کالا می‌توانند، بررسی کنند.

این کارشناس بورس کالا در پایان به کشاورزان در رابطه با بهبود وضعیت بازار زعفران نوید داد که باتوجه به معاملات چند روز اخیر، چشم انداز بازار مثبت تلقی‌می‌شود و علت استقبال نکردن از عرضه فیزیکی زعفران در تالار بورس کالا را حضور در فصل زعفران دانست و گفت: زعفرانی که به صورت فیزیکی عرضه شد به علت اینکه زعفران سال گذشته بود، مشتری نداشت؛ اما زعفران امسال خریدار زیادی دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.