تعداد بازدید : ۸۳۹۳
کد خبر : ۲۳۱۵۷۲
"شیمیایی" پرچمدار سرمایه‌گذاری در این سرمایه‌گذار شد؛
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
شرکت "وبیمه" در صورت وضعیت پورتفوی شرکت‌های پذیرفته شده در بورس، بیشترین میزان سرمایه گذاری را در شرکت‌های «مادر (هلدینگ) صنایع پتروشیمی خلیج فارس»، «ملی صنایع مس ایران» و «بانک صادرات ایران» داشته است.

محصولات شیمیایی صدرنشین میزان سرمایه گذاری

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان ماه سال جاری، مجموع سرمایه گذاری‌ های خود را برابر با ۲.۸۸۰ میلیارد ریال به ثبت رسانده که این سرمایه گذاری متشکل از دو بخش «پذیرفته شده در بورس» و «خارج از بورس» بوده است.


شرکت "وبیمه" در آبان ماه سال جاری، در بخش «پذیرفته شده در بورس» ۱.۹۲۹ میلیارد ریال و در بخش «خارج از بورس» ۹۵۰.۶۶۲ میلیون ریال سرمایه گذاری کرده است.


سرمایه گذاری‌های شرکت "وبیمه" در دوره یکماهه منتهی به آبان ماه (نسبت به دوره مشابه سال گذشته)، افزایش ۵۴ درصدی سرمایه گذاری را به ثبت رسانده، بخش «پذیرفته شده در بورس» نیز رشد ۴۷۸ درصدی را در پی داشته و بهای تمام شده سرمایه گذاری‌های «خارج از بورس» نیز در آبان ماه کاهش ۳۸ درصدی را تجربه کرده است.

رشد ۴۷۸ درصدی بخش «پذیرفته شده در بورس»


بر پایه این گزارش، شرکت "وبیمه" در آبان ماه بیشترین میزان سرمایه گذاری را در بخش‌های «محصولات شیمیایی» با بهای تمام شده ۴۵۹.۳۴۵ میلون ریال، «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» با بهای تمام شده ۲۹۱.۶۴۱ میلیون ریال و «مواد و محصولات دارویی» با بهای تمام شده ۲۲۷.۵۷۲ میلیون ریال داشته است.


نمودار عملکرد بخش‌های «محصولات شیمیایی»، «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» و «مواد و محصولات دارویی» از ابتدای سال جاری

رشد ۴۷۸ درصدی بخش «پذیرفته شده در بورس»


بر اساس این گزارش، شرکت "وبیمه" در صورت وضعیت پورتفوی شرکت‌های پذیرفته شده در بورس، بیشترین میزان سرمایه گذاری را در شرکت‌های «مادر (هلدینگ) صنایع پتروشیمی خلیج فارس» به بهای تمام شده ۱۵۶.۴۲۳ میلیون ریال، «ملی صنایع مس ایران» به بهای تمام شده ۱۰۵.۵۰۷ میلیون ریال و «بانک صادرات ایران» به بهای تمام شده ۸۴.۰۰۶ میلیون ریال داشته است.
عملکرد ارزش بازار شرکت‌های فوق از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه

رشد ۴۷۸ درصدی بخش «پذیرفته شده در بورس»

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.