تعداد بازدید : ۳۲۹۵
کد خبر : ۲۳۱۷۱۵
مقادیر فروش و چالشی روی رد آج آذرماه این لاستیک‌فروش؛
۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲
لاستیک بارز با ثبت فروشی ۲.۹۸۶ میلیارد ریالی در آبان ماه، توانست شرایط مناسبی را با توجه به فروش ۱۸.۹۷۷ میلیارد ریالی ۸ ماهه نخست سال جاری و البته ۱۶.۸۶۰ میلیارد ریالی کل سال مالی ۱۳۹۸ به ثبت رساند.

عدم افزایش جدی نرخ‌های

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از افشای مجوز افزایش نرخ ۱۰ درصدی قیمت انواع لاستیک در سامانه کدال و نیز اعلام سود خالص چشمگیر ۹۵۹ ریالی به ازای هر سهم در صورت‌های مالی ۶ ماهه حسابرسی نشده شرکت لاستیک بارز در هفته‌های اخیر و البته رشد محسوس در حدود ۴۰ درصدی قیمت سهام این شرکت در روز‌های اخیر، گزارش عملکرد آبان ماه این شرکت حاکی از رشد نامحسوس نرخ‌های فروش لاستیک‌های رادیال و بایاس آن‌هم پس از افت قیمت در مهرماه است.

عدم افزایش جدی نرخ‌های

درحالی‌که نرخ فروش هر تن لاستیک رادیال تولیدی شرکت در مهرماه تا ۳۸۳ میلیون ریال افت کرده بود، ثبت ۳۹۸ میلیون ریالی هر تن از این محصول در آبان ماه نشان از رشدی تنها ۱.۵ درصدی در نرخ‌های فروش دارد.

شرکت لاستیک بارز پس از ثبت فروش ۳.۱۱۶ میلیارد ریالی انواع لاستیک در مهرماه، با ثبت فروشی ۲.۹۸۶ میلیارد ریالی در آبان ماه افتی محسوس را در مبالغ فروش خود به ثبت رساند.

بااین‌حال شرکت لاستیک بارز با ثبت فروشی ۲.۹۸۶ میلیارد ریالی در آبان ماه، توانست شرایط مناسبی را با توجه به فروش ۱۸.۹۷۷ میلیارد ریالی ۸ ماهه نخست سال جاری و البته ۱۶.۸۶۰ میلیارد ریالی کل سال مالی ۱۳۹۸ به ثبت رساند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سدور" شنیده می‌شود

مجمع عمومی شرکت سیمان دورود در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ برگزار خواهد شد.

"کی بی سی" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کی‌بی‌سی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ برگزار می شود.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "شاملا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت معدنی املاح ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار می شود.
سهامداران

سهامداران "کخاک" گرد هم می‌آیند

مجمع عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: