تعداد بازدید : ۱۶۲۰
کد خبر : ۲۳۲۰۶۹
درآمد ۴.۹۲۸ میلیارد ریالی در آبان ماه؛
۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳
شرکت آسان پرداخت پرشین در آبان ماه، بیشترین میزان درآمد حاصل شده را از بخش «فروش پین و اعتبار» با ۴.۴۸۷ میلیارد ریال به همراه داشته که نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش ۲۹ درصدی را شاهد بوده است.

درآمد ۴.۹۲۸ میلیارد ریالی

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت آسان پرداخت پرشین در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به آبان ماه، مجموع درآمد خود را از فروش و ارائه خدمات مبلغی بالغ بر ۴.۹۲۸ میلیارد ریال را گزارش کرده و از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه میزان درآمد شناسایی شده خود را برابر با مبلغ ۴۱.۷۷۱ میلیارد ریال به ثبت رسانده است.

درآمد ۴.۹۲۸ میلیارد ریالی

میزان درآمد شناسایی شده شرکت آسان پرداخت پرشین در آبان ماه، افزایش درآمد ۲ درصدی را در مقایسه با ماه گذشته به همراه داشته، همچنین میزان درآمد‌های ثبت شده "آپ" نیز نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۲۶ درصدی را گزارش کرده و درآمد شرکت آسان پرداخت از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه افزایش ۲۷ درصدی را شاهد بوده است.

نمودار میزان درآمد حاصل شده از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه

درآمد ۴.۹۲۸ میلیارد ریالی

بر اساس این گزارش، شرکت آسان پرداخت پرشین در آبان ماه، بیشترین میزان درآمد حاصل شده را از بخش «فروش پین و اعتبار» با ۴.۴۸۷ میلیارد ریال به همراه داشته که نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش ۲۹ درصدی را شاهد بوده است.

نمودار روند درآمد حاصل شده از بخش «فروش پین و اعتبار»

درآمد ۴.۹۲۸ میلیارد ریالی

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: