کد خبر : ۲۳۲۳۴۴
درآمد تسهیلات اعطایی در آبان‌ماه به ۲.۰۳۳ میلیارد ریال بالغ شد؛
۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
بیشترین میزان درآمد تسهیلات اعطایی بانک دی در آبان ماه، در بخش «سایر تسهیلات» بوده و جایگاه بعدی را بخش «مشارکت مدنی» در اختیار داشته است.

افزایش درآمد ۲۱۶ درصدی بانک دی

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک دی در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به آبان ماه سال جاری، مجموع درآمد تسهیلات اعطایی طی دوره یک ماهه خود را مبلغی بالغ بر ۲.۰۳۳ میلیارد ریال گزارش کرده، همچنین میزان درآمدی که حاصل شده، از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه نیز برابر با ۱۴.۴۷۷ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.

افزایش درآمد ۲۱۶ درصدی بانک دی

میزان سود سپرده‌های سرمایه گذاری "دی" در آبان ماه نیز برابر با ۴.۰۷۰ میلیارد ریال به سامانه کدال ارائه شده، میزان سود سپرده‌های سرمایه گذاری این بانک از ابتدای سال مالی تاکنون بالغ بر ۲۶۰.۹۶۰ میلیارد ریال گزارش شده که نسبت به دوره مشابه ۲۳ درصد کاهش داشته است.

میزان سود سپرده‌های سرمایه گذاری "دی"
افزایش درآمد ۲۱۶ درصدی بانک دی

میزان درآمد شناسایی شده از تسهیلات اعطایی در آبان ماه افزایش ۴۵ درصدی را در مقایسه با مهر ماه به دنبال داشته و نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۲۱۶ درصدی را تجربه کرده، سود سپرده‌های سرمایه گذاری نیز در آبان ماه ۱۰ درصد افزایش را نسبت به ماه گذشته به همراه داشته، سود سپرده پرداختی "دی" در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۹ درصد کاهش داشته است.

نمودار میزان درآمد تسهیلات اعطایی بانک دی
افزایش درآمد ۲۱۶ درصدی بانک دی

بر اساس این گزارش، بیشترین میزان درآمد از تسهیلات اعطایی آبان ماه، در بخش «سایر تسهیلات» با ۱.۴۳۱.۱۹۰ میلیون ریال بوده و جایگاه بعدی را بخش «مشارکت مدنی» با ۴۳۹.۷۳۴ میلیون ریال در اخیار داشته که در مقایسه با مهر ماه افزایش ۴۵ درصدی را تجربه کرده است.

نمودار میزان عملکرد بخش سایر تسهیلات
افزایش درآمد ۲۱۶ درصدی بانک دی

بر پایه این گزارش، بانک دی در آبان ماه بیشترین میزان سود سپرده سرمایه گذاری را در بخش «سپرده‌های بلند مدت یک ساله» با ۲.۷۴۵.۸۶۶ میلیون ریال در اختیار داشته که در مقایسه با ماه گذشته ۱۶ درصد افزایش را در کارنامه به ثبت رسانده است.

نمودار میزان سود سپرده سرمایه گذاری بانک دی
افزایش درآمد ۲۱۶ درصدی بانک دی

سلام بانک دی صندوق ثابت دارد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
سلام بانک دی صندوق سپرده ثابت دارد
واقعیت را بپذیر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
این بانک سرمایه مردم رو سیاه و تباه خواهد کرد در بازار سرمایه
بردیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
مدیریت جدید بانک دی در کنار حمایت های بسیار خوب بنیاد شهید و امور ایثارگران منجر به فعالیت های بسیار ازشمندی در بانک شده.
بانک افزایش سرمایه ۳۸۰۰ درصدی داره که به تایید حسابدار هم رسیده و الان بانک مرکزی درحال بررسی هست که انشاالله همین روزها اعلام میشه و انقلاب بزرگی در بانک رخ خواهد داد.
متاسفانه عده ای در بازار سرمایه یا هرجای دیگر به انواع روش سعی دارن بانک رو تخریب کنن تا سهام باارزش رو از چنگ سهامدارانش دربیارن.
گول صحبت های بی منطق را نخورید. برای کسب هرگونه اطلاعات دقیق به مراجع و منابع مستند و قانونی مراجعه بفرمایید.

خداوند انشاالله آخرعاقبت همه ما رو بخیر کنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
مرده شور بانک دی و ببرن کی میخواد تاییده افزایش سرمایه اش بیاد لعنتی ها چند ماه سهام دارم و تو ضرر م لطفا نشر کن برسه به گوش مدیران بیخال اون بانک مزخرف
پاسخ ها
سید علی مشهد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
ناراحتی بفروش برو بیرون کسی که میاد بورس و سهام می‌خره باید صبرش زیاد باشه به فرض اینکه افزایش سرمایه بیاد دو ماه سهم بسته میشه بعد از باز شدن حداقل 6 ماه زمان میخواد تا سود خوبی داشته باشی پس صبرت رو زیاد کن
بابک
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
بعد از افزایش سرمایه با سود540تومانی به هر سهم صررتون جبران خواهد شد.
مهراب
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
سلام.بانک دی کی افزایش سرمایه رو انجام میده.ممنون
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
بانک مزخرف
پاسخ ها
بابک
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
بعد از اعمال افزایش سرمایه طبق صورت مالی سال99به هر سهم540تومان سود خواهد داد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
#دارا_یکم خدایا از این همه مکر و حیله بازی اونهم در نظام اسلامی به کی شکایت کنیم که زود به حقمان برسیم مسخره تر از این که نرخ و مبلغ تعداد سهم را در پرتفو دقیق نشان نمی دهند تا نفهمیم روزانه داریم ضرر می کنیم با سهام های عرضه اولیه ۷ تایی فقط صفحه پر تفوی را سبز نشان می دهند تا نفهمیم سهام بزرگ دارند منفی ۵ نشان می دهند و تو این شلوغی عرضه اولیه ها همه رو گیج می کنند چون می دانند سهامدار خرد عالم به بورس نیست..
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
لامصب کی تاییده بانک مرکزی میاد ..بیچاره شدیم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
سلام.همه.جانبازان.وبسیجییان.سپاهیان.ازادگان.و.همه.........ایثارگران.و.رزمندگان.برای.مردم.شهید.پرور.عزیز.هستند.و.این.عزیزان.در.تمام.شرکتها.وبانکها.هم.پرسنل.انجا.هستند.ویا...این.عزیزان.در.تمام.شرکتها.دارای.سهام.هستند.و.معاملات.خودرا.انجام.میدهند.بانک.دی.هم.استثناه.نیست.چه.بسا.عده.ای.هم.در.بانک.دی.مثل.سایر.شرکتها.دارای.سهام.هستند.بنابراین.انچه.مورد.نگرانی.است.نوسانات.حقوقی.های.بورس...است.که.از.مرداد.ماه.۹۹.با‌.ریزش.سهام.باعث.ضرر.همه.عزیزان.شده.انهم.با.حمایت.دولت.محترم.و.وزیر.اقتصاد.و.دیگر.مدیران.و.با.تشویق.انان.مردم.به.بورس.امدند.و.سرمایه.گذاری.کردند.که.با.ریزش.کلان.بورس.به.ضرر.یهامداران.متهی.شد......در.مورد.بانک.دی.نیز.وضع.تراز.منفی.وای.پی.اس.منفی.کهداشت.در.صورتهای.مالی.ازاین.جهت.موجب.نگرانی.گردیده.که..انشاالله.با.افشای.با.اهمیت.مرتفع.نمایند.
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۸
فقط بدونین که مدیرعامل ............. قبلی به تیم وجانباز و ایثاگر هم رحم نکرده است همه درآمد بانک رو برای خودش بر می داشت کلی سهام به نام خودش گرفته بود بی وجدان ماهانه خودسرانه از بانک حقوق710میلیون تومانی می گرفت همه رو پس گرفتند حالا هم تو زندان آب خنک می خوره خدا لعنتش کنه اگه دست کار می کرد حالا وضعیت بانک خیلی بهتر بود.
جبار
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
این مدیران کثیف را بایستی ۹۹ سال وسه ماه وهفت روز زندان بدون تخفیف بدهند تا با کثافت کاری هاش در محبس بدون ملاقات در نجاسات خودش بترکد .
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تصمیم به افزایش سرمایه در مجمع

تصمیم به افزایش سرمایه در مجمع "وتعاون"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه تعاون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ برگزار خواهد شد.

"ودانا" در تصور انتخاب اعضای هیات مدیره در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری دانایان پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ برگزار می‌شود.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "وبرق" در دهمین روز شهریورماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "شفارس" در جریان باشند

شرکت صنایع شیمیایی فارس زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: