کد خبر : ۲۳۲۵۱۷
نگاهی به وضعیت مالی شرکت مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن؛
۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶
بیش از ۸۰ درصد از ارزش مازاد روز پرتفوی بورسی شرکت مربوط به این شرکت‌ها بوده و روند تغییر قیمت این شرکت‌ها می‌تواند اثرات با اهمیتی بر ارزش خالص دارایی‌های آن داشته باشد.

ارزش خالص ۲۰.۰۰۰ ریالی هر سهم شرکت

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن بر اساس صورت وضعیت پرتفوی مربوط به پایان آبان ماه سال جاری، دارای ارزش بازاری ۵۰ هزار و ۲۲۱ میلیارد ریالی پرتفوی بورسی بوده مازاد ارزش روز پرتفوی بورسی به بهای تمام شده آن نیز مبلغ ۴۴.۰۱۷ میلیارد ریال بوده است.

بخش مهمی از مازاد ارزش روز پرتفوی بورسی شرکت مربوط به ۵ سهم زیر است. اعداد جدول زیر به میلیارد ریال است. بیش از ۸۰ درصد از ارزش مازاد روز پرتفوی بورسی شرکت مربوط به این شرکت‌ها بوده و روند تغییر قیمت این شرکت‌ها می‌تواند اثرات با اهمیتی بر ارزش خالص دارایی‌های آن داشته باشد.

ارزش خالص ۲۰.۰۰۰ ریالی هر سهم شرکت

بهای تمام شده پرتفوی غیربورسی شرکت نیز معادل ۸۷۸ میلیارد ریال بوده که از جمله زیرمجموعه‌ها و شرکت‌های سرمایه پذیر غیربورسی آن می‌توان به ۰.۵۷ درصد از مالکیت گروه صنعتی سدید و ۲۰ درصد فن آوا کارت و ۰.۲۲ درصد بیمه سینا اشاره کرد.

بر اساس مازاد ارزش روز پرتفوی بورسی و حقوق صاحبان سهام شرکت، در حال حاضر ارزش خالص دارایی‌های هر سهم شرکت حداقل ۲۰.۰۰۰ ریال است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: