کد خبر : ۲۳۳۰۵۷
۱۵۳درصد افزایش درآمد در کیسه‌های این سیمان‌ساز دیده شد؛
۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
میزان فروش محصولات "ساوه" در آبان ماه، برابر با ۲۴۸.۱۴۲ تن بوده که نسبت به ماه گذشته ۳۶ درصد افزایش فروش را به همراه داشته، همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۷۳ درصد رشد را تجربه کرده است.

افزایش فروش ۳۳ درصدی

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سیمان ساوه در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به پایان آبان ماه ۹۹، مجموع درآمد ‌های شناسایی شده طی این دوره بالغ بر ۷۵۶ میلیارد ریال گزارش شده که بدست آمده از ۲ بخش «فروش داخلی» و «فروش صادراتی» بوده، میزان درآمد ثبت شده این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه برابر با مبلغ ۴.۵۱۴ میلیارد ریال بوده است.

افزایش فروش ۳۳ درصدی

میزان درآمد ثبت شده "ساوه" از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه
میزان درآمد‌های شناسایی شده شرکت سیمان ساوه در آبان ماه، در مقایسه با ماه گذشته افزایش درآمد ۴۰ درصدی را شاهد بوده، همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۱۵۳ درصدی درآمد را مشاهده کرده، درآمد‌های ثبت شده "ساوه" طی این دوره نیز در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد ۸۴ درصدی را تجربه کرده است.
افزایش فروش ۳۳ درصدی

میزان فروش محصولات سیمان ساوه از ابتدای سال مالی تاکنون
طبق این گزارش، میزان فروش محصولات "ساوه" در آبان ماه، برابر با ۲۴۸.۱۴۲ تن بوده که نسبت به ماه گذشته ۳۶ درصد افزایش فروش را به همراه داشته، همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۷۳ درصد رشد را تجربه کرده و مجموع فروش‌های این شرکت سیمانی از ابتدای مالی تا پایان آبان ماه با افزایش ۳۳ درصدی را شاهد بوده است.

افزایش فروش ۳۳ درصدی

با توجه به آنکه کیسه‌های این سیمان در بخش شناسایی درآمد‌ها در سال ۹۹ به نسبت سال گذشته نویددهنده اخبار سودسازی بالایی برای سهامداران است، این رشد ۸۴ درصدی نسبت به سال گذشته احتمالا می‌تواند سهامداران شرکت را نسبت به آینده این شرکت سیمانی خوش‌بین کند.

از سوی دیگر، میزان فروش‌ها توانسته که از آمار‌های سال گذشته پیشه بگیرد و آمار آبان‌ماه دقیقا عکس دیگر سیمان‌ساز‌ها بوده و این شرکت توانسته آمار فروش بالایی را به نسبت عملکرد سال و حتی ماه گذشته از خود برجای بگذارد.

اما در پایان باید اشاره داشت که "ساوه" در ۲۷ روز معاملاتی گذشته، توانسته که کفه رشد نرخ سهم را برای سهامداران سنگین‌تر نگاه دارد به‌نحوی که رشد نرخ سهم در این مدت، ۲۶.۰۳درصد برای سهامداران سبزی را در شاخص از خود برجای گذارد؛ این سهم در ۱۶روز معاملاتی برابر با ۵۳.۷درصد مثبت و در ۱۱ روز دیگر، ۲۷.۶۷درصد منفی به کار خود پایان داد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
صدای مجمع

صدای مجمع "غکورش" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت صنعت غذایی کورش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شفن" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ برگزار خواهد شد.

"انرژی" آماده برگزازی مجمع شد

مجمع عمومی شرکت بورس انرژی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"خمحور" در دوم تیرماه به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت تولید محور خودرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
فوری/ ورود رئیسی به تالار بورس سعادت آباد
آیت‌الله رئیسی، کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری امروز سهامداران بازار سرمایه را سورپرایز کرد و به تالار بورس سعادت آباد رفت.