کد خبر : ۲۳۳۱۱۳
درآمدهای شیشه‌فروش معروف قزوینی بررسی شد؛
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
بیشترین میزان فروش "کقزوی" در آبان ماه، از بخش «فروش داخلی» با ۱.۸۰۸.۲۳۴ "مترمربع بر اساس ۲ میل" بوده که در مقایسه با ماه گذشته ۱۷ درصد کاهش را شاهد بوده، همچنین میزان فروش بخش «فروش صادراتی» طی این دوره برابر با ۷۹۵.۵۷۲ "مترمربع بر اساس ۲ میل" بوده که نسبت به ماه گذشته ۴۹ درصد رشد را در پی داشته است.

۴ درصد کاهش درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شیشه قزوین در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان‌ماه سال جاری، مجموع درآمدهای شناسایی شده خود را طی این دوره بالغ بر ۳۰۰.۵۴۰ میلیون ریال گزارش کرده که این درآمد بدست آمده از ۲ بخش «فروش داخلی» و «فروش صادراتی» تشکیل شده است.

میزان درآمد "کقزوی" از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه برابر با ۲.۱۸۷ میلیارد ریال گزارش شده است.

۴ درصد کاهش درآمد

درآمد شناسایی شده "کقزوی" 

درآمد حاصل شده شرکت شیشه قزوین در آبان‌ماه نسبت به ماه گذشته با کاهش ۴درصدی روبه‌رو شده ضمن آنکه این آمار در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۳درصد افزایش را به ثبت رسانده است.

۴ درصد کاهش درآمد

طبق نمودار فوق ملاحظه می‌شود که شرکت "کقزوی" در مقایسه با سال گذشته، از اردیبهشت‌ماه تا پایان آبان‌ماه با افزایش درآمدها را در جیب خود مشاهده کرده ولی یکی از نقاطی پر ابهام، درآمدزایی‌ها در فروردین‌ماه بوده اما؛ رد پای درآمدهای تیرماه در صورت‌های مالی را می‌توان نقطه عطف این شرکت در ثبت بیشترین میزان درآمد دانست.

میزان فروش بخش‌های مختلف این شیشه‌ساز

بر اساس این گزارش، بیشترین میزان فروش "کقزوی" در آبان ماه، از بخش «فروش داخلی» با ۱.۸۰۸.۲۳۴ "مترمربع بر اساس ۲ میل" بوده که در مقایسه با ماه گذشته ۱۷ درصد کاهش را شاهد بوده، همچنین میزان فروش بخش «فروش صادراتی» طی این دوره برابر با ۷۹۵.۵۷۲ "مترمربع بر اساس ۲ میل" بوده که نسبت به ماه گذشته ۴۹ درصد رشد را در پی داشته است.

۴ درصد کاهش درآمد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "شپلی" تا ۴ روز آینده

مجمع عمومی شرکت پلی‌اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "مارون" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی مارون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ برگزار می‌شود.

"خفولا" در دهم ماه جاری به مجمع می‌رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت خدمات فنی فولاد یزد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۱۰۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۱۰۰ تومانی در مجمع "بساما"

مجمع عمومی شرکت بیمه سامان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: