تعداد بازدید : ۴۸۶۹
کد خبر : ۲۳۳۲۵۲
دمای درآمدی کوره‌های این فولادساز اندازه‌گیری شد؛
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
شرکت فولاد آلیاژی ایران در آذرماه، میزان فروش داخلی محصولات خود را بالغ بر ۳۸.۹۳۰ تن گزارش کرده، این میزان فروش شامل محولات «آلیاژی، مهندسی، تجاری» بوده که نسبت به ماه گذشته رشد ۶ درصدی را تجربه کرده است.

افزایش درآمد ۱۹۷ درصدی

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت فولاد آلیاژی ایران در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به آذرماه سال جاری، مجموع درآمد‌های خود را طی این دوره بالغ بر ۶.۶۵۷ میلیارد ریال به ثبت رساند.

درآمد‌های شناسایی شده این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه نیز برابر با ۴۲.۷۶۴ میلیارد ریال گزارش شده که این درآمد‌ها در دو سرفصل «فروش داخلی» و «فروش صادراتی» عنوان شده است.

افزایش درآمد ۱۹۷ درصدی

میزان درآمد شناسایی شده " فولاژ "

درآمد حاصل شده " فولاژ " در آذرماه به نسبت ماه گذشته ۱۱درصد افزایش داشته و البته درآمدهای این ماه به نسبت سال گذشته، رشد قابل قبول ۱۹۷درصدی را به رخ کشانده است.

لازم به ذکر است که درآمد ثبت شده از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه نیز ۱۱۴درصد افزایش را در کارنامه مالی خود به ثبت رسانده است.

افزایش درآمد ۱۹۷ درصدی

میزان فروش داخلی شرکت " فولاژ "

بر اساس آمارهای افشا شده شرکت، میزان فروش داخلی «فولاد آلیاژی ایران» در آذرماه، بالغ بر ۳۸.۹۳۰ تن گزارش شده که این میزان فروش شامل محصولات «آلیاژی، مهندسی، تجاری» بوده که نسبت به ماه گذشته رشد ۶ درصدی را تجربه کرده است.

افزایش درآمد ۱۹۷ درصدی

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل: