کد خبر : ۲۳۳۵۹۲
شیب متعادل صعودی روی نمودار مالی این شرکت نشست؛
۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
بیشترین فروش داخلی را طی این دوره بخش «بهداشت شخصی» با ۵.۸۲۴ تن به خود اختصاص داده که نسبت به ماه گذشته ۲۱ درصد افزایش فروش داشته است.

افزایش درآمد ۱۲۰ درصدی

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، پدیده شیمی قرن در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری، مجموع درآمد‌های حاصل شده خود را طی این دوره مبلغی بالغ بر ۲.۰۳۴ میلیارد ریال گزارش کرده، از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه نیز درآمد‌های شناسایی شده که شامل «فروش داخلی» و «فروش صادراتی» بوده برابر با ۱۱.۶۵۰ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.

افزایش درآمد ۱۲۰ درصدی

میزان درآمد شناسایی شده " قرن "

درآمد ثبت شده پدیده شیمی قرن در آذرماه، نسبت به ماه گذشته ۱۹ درصد افزایش درآمد را به همراه داشته و همچنین درآمد‌های پدیده شیمی قرن در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد ۱۲۰ درصدی را تجربه کرده است.

افزایش درآمد ۱۲۰ درصدی

درآمد‌های "قرن" از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه، نسبت به سال گذشته رشد قابل قبول ۷۰ درصدی را برای سهامداران خود در پی داشته و همانطور که در نمودار فوق ملاحظه می‌کنید "قرن" در سال جاری نسبت به سال گذشته در تمامی ماه‌ها افزایش درآمد را به ثبت رسانده است.

میزان فروش محصولات پدیده شیمی قرن

شرکت پدیده شیمی قرن در آذرماه، مجموع فروش محصولات خود را برابر با ۱۴.۴۳۳ تن اعلام کرده، این فروش محصولات نسبت به ماه گذشته ۱۹ درصد افزایش را به همراه داشته است.

افزایش درآمد ۱۲۰ درصدی

فروش محصولات "قرن" از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، مجموعاً ۱۰۳.۵۲۷ تن به ثبت رسیده که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۷ درصد افزایش فروش را به ثبت رسانده است.

بیشترین فروش "قرن" از ابتدای سال مالی

در آذرماه سال جاری، بیشترین فروش داخلی را طی این دوره بخش «بهداشت شخصی» با ۵.۸۲۴ تن به خود اختصاص داده که نسبت به ماه گذشته ۲۱ درصد افزایش فروش داشته است.

افزایش درآمد ۱۲۰ درصدی

پس از بخش «بهداشت شخصی» بیشترین فروش داخلی را «بهداشت البسه» با ۴.۳۹۱ تن در اختیار داشته که در مقایسه با ماه گذشته رشد ۳ درصدی را به ثبت رسانده است.

بیشتر بخوانید:

ثبت رکورد بالاترین فروش های "قرن"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: