تعداد بازدید : ۸۱۶۸
کد خبر : ۲۳۳۶۰۰
۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
معاون مالی و توسعه سازمانی شرکت تامین سرمایه امین از افزایش سرمایه ۵۷ درصدی این شرکت از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی خبر داد و گفت: سرمایه شرکت به رقم ۱۱ هزار میلیارد ریال افزایش می‌یابد.

افزایش سرمایه امین در راه است

به گزارش بورس نیوز، ولی‌اله، ولی نیا اظهار کرد: این افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی انجام می‌شود و سرمایه شرکت از ۷ هزار میلیارد ریال به ۱۱ هزار میلیارد ریال افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: افزایش سرمایه مذکور به منظور بهبود ساختار مالی و نسبت کفایت سرمایه در راستای توسعه فعالیت‌ها، افزایش سودآوری شرکت و حفظ و ارتقا جایگاه رقابتی شرکت در صنعت و همچنین مدیریت بهینه ریسک‌های ناشی از فعالیت شرکت انجام می‌شود.

معاون مالی و توسعه سازمانی امین با بیان اینکه انتشار اوراق شرکتی و تامین مالی از بازار سرمایه جای خود را در روش‌های تامین مالی شرکت‌ها باز کرده، تصریح کرد: درخواست‌ها برای تامین مالی از طریق انتشار اوراق شرکتی افزایش یافته و با این افزایش سرمایه، سقف اوراق قابل انتشار شرکت حدود ۱۵۰ هزار میلیارد ریال افزایش می‌یابد که این امر با توجه به ماهیت فعالیت‌های شرکت به افزایش درآمد و سودآوری پایدار شرکت منتج می‌شود.

ولی نیا با اشاره به روند مثبت سودآوری در شرکت تامین سرمایه امین خاطرنشان کرد: سود خالص شرکت در سال مالی منتهی به پایان شهریور ۹۹ معادل ۷۶ درصد بیش از سود خالص سال مالی گذشته بوده که می‌توان گفت با توجه به استمرار درآمد حاصل از کارمزد بازارگردانی اوراق و نیز کارمزد تعهد پذیره نویسی اوراق جدید در دست انتشار، روند مثبت افزایش سودآوری شرکت در سال مالی جاری هم ادامه دارد.

وی افزود: برای افزایش سقف دارایی‌های تحت مدیریت در صندوق‌های امین تا ۲۰۰ هزار میلیارد ریال اقدام شده که انعطاف نقدینگی و مدیریت اوراق تحت بازارگردانی را به نحو مطلوبی به همراه خواهد داشت.

ولی نیا در انتها از برنامه‌های شرکت برای انتشار اوراق جدید دیگر هم خبر داد و گفت: برنامه‌های متعددی در دست بررسی بوده که بعد از نهایی شدن، اطلاعات آن از طریق سامانه کدال اطلاع‌رسانی می‌شود.

غلامرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
یکی یکی میان تبلیغ میکن وافزایش سرمایه میدن اما سودآوری هم میکنند اما سهامدارخرد اثروسودی جزضرر نمیبیند بهترین کارالان عدم ورود پول به بازارسرمایه ونظاره گربودن است واحتمالا ورشکستگی بورس است بنده ازسهامداران خردعاجزانه تقاضای عدم خریدسهام رادارم نخریدن یعنی ضررندیدن وخریدن یعنی ضرر .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
الان امین با این حجم بازارگردانی ونوسانی که گرفته باید صعودی یه ۳۰۰ درصد رو شارپی پرکنه.یاحداقل به هر برگ سهم ۱۰۰۰تومان سود خالص بپردازه،
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سهرمز" به صدا درآمد

شرکت سیمان هرمزگان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ مجمع عمومی برگزار می‌کند.

مجمع "گکیش" برگزار شد

شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران- کیش در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.

زنگ مجمع "قهکمت" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند هکمتان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ برگزار خواهد شد.

سهامداران عدالت در جریان باشند

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری استان فارس در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: