تعداد بازدید : ۱۵۸۶
کد خبر : ۲۳۳۶۵۰
۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
اطمینان دارم در مسیر پیشبرد اهداف سازمانی و تحقق منافع ملی و اعتلای روزافزون کشور، شرکت فولاد هرمزگان روز به روز موفق ترخواهد بود.
پیام تبریک مدیر عامل فولاد هرمزگان به مناسبت سالروز افتتاح
مدیرعامل فولاد هرمزگان سالروز افتتاح شرکت را به همکاران و ذینفعان این شرکت طی پیامی که در ادامه آمده تبریک گفت:

فرا رسیدن ۱۲ دی ماه سالروز افتتاح شرکت فولاد هرمزگان را به همه همکاران سخت کوش و خانواده محترم آن‌ها و شرکای کسب و کار شرکت تبریک عرض می‌نمایم.

اکنون که نهمین سالگرد افتتاح شرکت فولاد هرمزگان مصادف با اولین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی گردیده است، برخود می‌بالیم که موفق شده ایم پرچم پرافتخار جبهه صنعت فولاد کشور را هر روزبالاتر از دیروز به قله افتخار نزدیکتر نمائیم عملکرد شما کارکنان عزیز مایه مباهات است که دلاورانه با شرایط سخت همه گیری بیماری کرونا و زیرفشار تحریم‌های ظالمانه بین المللی با همه کمبود‌ها مبارزه کردید، به گونه‌ای که در سال جهش تولید با کسب سه رکورد تولید ماهیانه در چهار ماه متوالی عملکرد بسیار درخشانی از خود به جا گذاشتید
گام‌های موثر شما همکاران محترم در جهت بهبود مستمر، بلوغ کاری، مسئولیت پذیری و کار تیمی، این شرکت را در زمره یکی از بهترین شرکت‌های فولادی کشور قرار داده است.
کسب افتخارات گوناگون در حوزه‌های تولید، فروش، ارتقا کیفیت، بومی سازی و پژوهش و فناوری و اخذ استاندار‌های مختلف مدیریتی و فنی نشان از عزم راسخ شما در جهت تولید و بهبود مستمر و‌تحقق اهداف عالیه شرکت می‌باشد.
ضمن آرزوی سلامتی، سربلندی همکاران محترم فولاد هرمزگان و خانواده‌ی عزیز آن‌ها را در کنار سایر ذینفعان شرکت از خداوند متعال خواستارم و اطمینان دارم در مسیر پیشبرد اهداف سازمانی و تحقق منافع ملی و اعتلای روزافزون کشور، شرکت فولاد هرمزگان روز به روز موفق ترخواهد بود.

فرزاد ارزانی
‎مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"بموتو" به مجمع رفت

مجمع عمومی شرکت موتوژن در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ برگزار شد.

"زشریف" در مجمع به سرمایه رسید

شرکت کشت و صنعت شریف آباد در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.

"دکپسول" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ برگزار خواهد شد.

مجمع "جم" با محور افزایش نقدینگی

شرکت پتروشیمی جم در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ مجمع عمومی فوق العاده برگزار خواهد کرد.

مجمع "ساربیل" نزدیک است

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمان آرتا اردبیل در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: