تعداد بازدید : ۸۱۶۷
کد خبر : ۲۳۳۷۱۹
نیروگاهی که ادعا می‌شود بیش از ۳۰.۰۰۰ میلیارد تومان ارزش دارد؛
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
۳۰هزار میلیارد تومان برآورد ارزش این نیروگاه در گزارش افزایش سرمایه سهامدار عمده این شرکت اعلام شده بود اما؛ باردیگر این نیروگاه با کاهش سود خالص خود باعث تعجب سهامداران خود شد.

نیروگاهی که بانک دی ادعا می‌کند بیش از ۳۰.۰۰۰ میلیارد تومان ارزش دارد

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، درحالی‌که در ماه گذشته شاهد انتشار گزارش عجیب افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی و تکیه سهامدار عمده بر برآورد بیش از ۳۰.۰۰۰ میلیارد تومانی ارزش نیروگاه دماوند بودیم، اکنون صورت‌های مالی ۶‌ماهه این نیروگاه حاکی از کاهش مجدد سودخالص این شرکت در سال مالی جاری دارد.

نیروگاهی که بانک دی ادعا می‌کند بیش از ۳۰.۰۰۰ میلیارد تومان ارزش دارد

اعلام سودی ۵۵۹ ریالی به ازای هر سهم نیروگاه دماوند در ۶ماهه نخست سال مالی جاری و اعلام ارزش بیش از ۱۱۱.۶۰۵ ریالی هر سهم این شرکت توسط اساتید و کارشناسان رسمی دادگستری رخدادی است که شاید نظیر آن را تنها می‌توان در بازار سرمایه ایران دید.

تولید نیروی برق دماوند که مالکیت بیش از ۸۰درصدی این شرکت متعلق به یک بانک و زیرمجموعه‌هایش بوده، در گزارش حسابرسی نشده ۶‌ماهه سال مالی ۱۳۹۹ خود با اعلام تعدیل منفی ۲۹درصدی سود خود، بازهم سهامداران خود را ناامید کرد.

در حالی که این شرکت موفق به تحقق سودخالص ۲.۱۷۸ میلیارد ریالی در ۶‌ماهه سال مالی ۱۳۹۸ شده بود در ۶‌ماهه سال مالی جاری، تنها ۱.۵۴۲ میلیارد ریال سودخالص را به ثبت رساند که بخش عمده‌ای از این کاهش سودآوری، مربوط به منظور کردن مالیات سال‌های گذشته است.

نیروگاهی که بانک دی ادعا می‌کند بیش از ۳۰.۰۰۰ میلیارد تومان ارزش دارد

عمده دلیل رشد بیش از ۱۹ درصدی درآمد‌های این نیروگاه در ۶‌ماهه نخست سال جاری در مقایسه با سال مالی گذشته را می‌توان به افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش انرژی نیروگاهی نسبت داد که این موضوع تا حدود زیادی کاهش فروش مقداری محصولات شرکت را پوشش داده است.

رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۴
سود عملیاتی 19 درصد افزایش داشته است. در این سهم اتفاقات عجیب زیاد بوده از اول سال 99 از فروش بلوکی بانک دی و دوباره جمع آوری سهم توسط بانک و جلوگیری از رشد سهام این شرکت با اردرهای ترس در طول 10 ماه گذشته و خیلی مواردی که باعث دلسردی سهامداران شده.
محمدسیدی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
با سلام بنده بعنوان سهامدار این شرکت تنها صحبتی که میتونم در پاسخ به مسئولین محترم دماوند داشته باشم این است که جواب ...... خموشی است
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
پرداخت سود

پرداخت سود "مداران" از ابتدای شهریورماه

شرکت داده پردازی ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
تقسیم سود ۳۱۵ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۳۱۵ تومانی در مجمع "سبجنو"

مجمع عمومی شرکت سیمان بجنورد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.

"وسکرد" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت سرمایه گذاری استان کردستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ برگزار خواهد شد.

"کخاک" به مجمع رفت

مجمع عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: