تعداد بازدید : ۲۸۹۰
کد خبر : ۲۳۴۳۱۹
در پی فراخوان "یلدای بورسی"؛
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
دوره آنلاین و رایگان "تابلو خوانی و آشنایی با معاملات سهام عدالت" کارگزاری دلیران پارس با حضور ۵۰۰ متقاضی شرکت در این دوره از هفته آینده برگزار می‌شود.

دوره رایگان آموزش بورس کارگزاری دلیران پارس برگزار می‌شود
به گزارش بورس نیوز، در پی فراخوان "یلدای بورسی" و آغاز برگزاری دوره‌های آموزشی جدید کارگزاری دلیران پارس، قریب به ۵۰۰ نفر از علاقمندان فراگیری مهارت‌های بازار سرمایه و آشنایی با معاملات سهام عدالت در این دوره ثبت نام کردند.

در عین حال به دلیل کثرت متقاضیان، برگزاری دو دوره ۴ ساعته در روز‌های شنبه و دوشنبه هفته‌های پایان دی‌ماه و اول بهمن‌ماه برنامه‌ریزی شد و بدین ترتیب کارگزاری دلیران پارس در روز‌های ۲۷ و ۲۹ دی‌ماه و ۴ و ۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۷ الی ۱۹ میزبان شرکت‌کنندگان خواهد بود.

بنا بر این گزارش جزئیات بیشتر حضور در دوره، اعم از نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک به سرشماره ۵۰۰۰۲۹۱۰۰۰۱۰۸۰ به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید.

این گزارش حاکی است، برگزاری دوره‌های جدید آموزشی کارگزاری دلیران پارس با همکاری موسسه ارزش‌آفرینان و با هدف مشارکت در امر فرهنگسازی و همچنین توسعه دانش و مهارت سهامداران و علاقمندان بازار سرمایه در دستور کار قرار گرفته و نخستین دوره‌های جامع آموزشی با ارائه مدرک معتبر و با حضور استاتید مجرب به زودی آغاز می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از ابتدای بهمن ماه سال جاری با مراجعه به بخش "آموزش" درگاه اینترنتی کارگزاری دلیران پارس به آدرس www.daliranbroker.com از جزئیات بیشتر دوره‌های جامع اطلاع حاصل کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
پرداخت سود

پرداخت سود "مداران" از ابتدای شهریورماه

شرکت داده پردازی ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
تقسیم سود ۳۱۵ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۳۱۵ تومانی در مجمع "سبجنو"

مجمع عمومی شرکت سیمان بجنورد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.

"وسکرد" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت سرمایه گذاری استان کردستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ برگزار خواهد شد.

"کخاک" به مجمع رفت

مجمع عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: