تعداد بازدید : ۱۸۰
کد خبر : ۲۳۵۰۹۰
با همکاری فولاد مبارکه میسر شد؛
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت، تکمیل و راه‌اندازی پروژه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم را یکی از مهم‌ترین اهداف این شرکت اعلام کرد.

فولاد سفید دشت

به گزارش بورس نیوز، محمود ارباب‌زاده، مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت، تکمیل و راه‌اندازی پروژه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم را یکی از مهم‌ترین اهداف این شرکت اعلام کرد.

وی با تأکید بر اینکه این پروژه با پشتیبانی و همکاری شرکت فولاد مبارکه و سازمان ایمیدرو در حال حاضر ۸۷درصد پیشرفت فیزیکی داشت، افزود: با بهره‌برداری از پروژه مذکور می‌توان به ظرفیت سالانه تولید
۸۰۰ هزار تن اسلب دست یافت.

ارباب‌زاده از واردشدن جرثقیل‌های سقفی سنگین این پروژه به فاز راه‌اندازی خبر داد و ادامه داد: با بهره‌برداری از این جرثقیل‌ها، عملیات نصب تجهیزات سنگین کوره‌ها نیز آغاز خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: پروژه‌های زیربنایی این طرح، شامل خط انتقال پساب و پروژه خط انتقال برق و پست ۴۰۰کیلوولت با ۹۹.۵درصد پیشرفت با هدف تأمین پایدار آب و انرژی الکتریکی موردنیاز واحد‌های تولیدی شرکت، آمادۀ برق‌دارشدن است.

مدیر تکنولوژی و توسعۀ شرکت فولاد سفیددشت نیز در خصوص اجرای پروژه‌های توسعه این شرکت، ازجمله پیشرفت ۵۶درصدی تصفیه‌خانه مرکزی آن خاطرنشان کرد: در حال حاضر پروژه خط انتقال پساب شهر بروجن راه‌اندازی و در حال فعالیت است.

جمشید علی بابایی گفت: خط انتقال پساب شهر بروجن و تصفیه‌خانه مرکزی فولاد سفیددشت، تأمین پایدار آب صنعتی موردنیاز برای راهبری واحد‌های آهن‌سازی و فولادسازی و در کنار آن تحقق ملاحظات زیست‌محیطی مصرف آب، با استاندارد ISO۱۴۰۰۱ را به دنبال خواهد داشت.

وی مدیریت و ساماندهی بهینه ضایعات تولید را یکی از دغدغه‌های اصلی مجموعه فولاد سفیددشت دانست و تصریح کرد: با راه‌اندازی واحد بریکت‌سازی که در حال حاضر ۸۴درصد پیشرفت فیزیکی دارد، علاوه‌بر تحقق بخشی از این اهداف با در نظر گرفتن الزامات زیست‌محیطی، گامی اساسی در راستای ارزش‌آفرینی و افزایش بهره‌وری تولید برداشته خواهد شد.

مدیر تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد سفیددشت خاطرنشان کرد: شرکت فولاد سفیددشت در سال ۹۹ موفق به پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ۹۰۰۱:۲۰۱۵ ISO و دریافت گواهینامه از شرکت بین‌المللی SGS شده؛ ضمن اینکه سیستم‌های مدیریت محیط‌زیست (۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ ISO) و مدیریت ایمنی و سلامت شغلی (۴۵۰۰۱:۲۰۱۸ ISO) نیز در مرحله پیاده‌سازی است.

علی بابایی گفت: همچنین پروژه تأمین و ارتقای زیرساخت شبکه و دیتاسنتر تکمیل و راه‌اندازی شده که از مزایای انجام این پروژه می‌توان به افزایش ضریب امنیت اطلاعات جاری در شرکت در کنار تأمین زیرساخت مناسب برای سرویس‌های فناوری اطلاعات اشاره کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"زمگسا" در فکر تغییر هیات مدیره

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال در تاریخ ۴۰۰/۰۱/۱۸ برگزار خواهد شد.
سود ۶۰۰ ریالی

سود ۶۰۰ ریالی "سنوین" نصیب سهامداران

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری اقتصاد نوین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ برگزار شد.

"شصفها" گرد هم می‌آیند

شرکت پتروشیمی اصفهان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ مجمع عمومی برگزار خواهد کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: