تعداد بازدید : ۱۱۹۸
کد خبر : ۲۳۵۷۰۶
ورق سرد و گرم خودرو توسط غول فولادساز اصفهانی عرضه شد؛
۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
بالاترین نرخ ثبت‌شده در جریان رقابت این محصول به ۲۰۰ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال رسیده بود، همچنین ۴۵ هزار تن ورق سرد خودرو این شرکت با نرخ میانگین ۲۰۸ میلیون و ۵۸۰ هزار ریال معامله شد.

فولاد مبارکه اصفهان + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد مبارکه در هفته گذشته با عرضه محصولات متنوع خود موفق به ثبت معاملات ۱۳ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریالی شد.

در هفته گذشته ۱۴ هزار تن ورق سرد در نرخ ۱۸۴ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال معامله گردید، ارزش معاملات محصول ورق سرد شرکت به ۲ هزار و ۵۸۱ میلیارد ریال رسید.

بالاترین نرخ ثبت‌شده در جریان رقابت این محصول به ۲۰۰ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال رسیده بود، همچنین ۴۵ هزار تن ورق سرد خودرو این شرکت با نرخ میانگین ۲۰۸ میلیون و ۵۸۰ هزار ریال معامله شد.

بالاترین نرخ ثبت‌شده این محصول نیز به بیش از ۲۲۰ میلیون ریال در هر تن رسیده، ارزش معاملاتی آن نیز به ۹ هزار و ۳۸۶ میلیارد ریال رسید.

۷.۸۱۰ تن ورق گرم خودرو نیز در هفته گذشته معامله گردید. این در حالی بود که حجم عرضه صورت گرفته در حدود ۳۵ هزار تن بوده، نرخ پایه و معاملاتی این محصول نیز معادل ۱۷۳ میلیون و ۳۰ هزار ریال در هر تن بود و ارزش معاملات آن به ۱ هزار و ۳۵۲ میلیارد ریال رسید.

همچنین ۲.۹۵۰ تن ورق گالوانیزه این شرکت در نرخ ۲۱۲ میلیون و ۵۶۰ هزار ریال عرضه و معامله گردیده، ارزش معاملات ورق گالوانیزه شرکت نیز به ۶۲۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال رسید.

بیشتر بخوانید:

معاملات بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریالی فولاد مبارکه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "چفیبر" با هم دیدار می‌کنند

شرکت تولید فیبر ایران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۳مجمع عمومی فوق العاده برگزار می‌کند.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شپاکسا" به صدا درآمد

شرکت پاکسان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۹مجمع عمومی برگزار می کند.
مجمع

مجمع "ساروج"نزدیک است

شرکت بین المللی ساروج بوشهر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ برگزار می‌کند.
افزایش سرمایه

افزایش سرمایه "وثنو" قطعی شد

شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان نوین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: