تعداد بازدید : ۲۶۸۰
کد خبر : ۲۳۵۸۱۰
دامنه نوسان نامتقارن، دستگاه "تغییر نرخ‌" بازار سرمایه؛
۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵
افزایش فروش کاغذ رول سفید و کاهش فروش خمیر ویرجین در سال مالی ۱۳۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته از دیگر استراتژی‌های قابل تامل عملکرد این شرکت است.

صنایع کاغذی پارس+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در حالی که دامنه‌نوسان نامتقارن قرار بود چاره‌ای برای جلوگیری از هیجانات فروش سهام باشد ظاهرا بیشتر به دستگاه "نرخ‌ساز غیرواقعی" سهم‌های جدید بازارسرمایه شباهت دارد.

گزارش عملکرد چکاپا+بورس نیوز

اینکه چرا شرکتی همچون گروه صنایع کاغذی پارس با اعلام سود ناچیز ۱۲۸ریالی به ازای هر سهم و ثبت تعدیل منفی ۲۰درصدی سود خالص در سال مالی ۱۳۹۹، در روز گذشته معاملات مثبت ۶درصدی را تجربه می‌کند، سوالی است که تنها سازمان بورس و البته اعضای شورای عالی بورس می‌توانند پاسخگو باشند.

رشد ۲۵درصدی درآمد‌ها و ۳۸درصدی بهای تمام شده در سال مالی ۱۳۹۹ در مقایسه با سال گذشته در حالی رقم خورده که نرخ‌های فروش این شرکت تغییر محسوسی را نشان می‌دهد.

افزایش فروش کاغذ رول سفید و کاهش فروش خمیر ویرجین در سال مالی ۱۳۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته از دیگر استراتژی‌های قابل تامل عملکرد این شرکت است.

گزارش عملکرد چکاپا+بورس نیوز

در مجموع حاصل عملکرد سال مالی ۱۳۹۹ این شرکت، تحقق ۱.۱۹۹میلیارد ریال سود خالص و ۲۹۸میلیارد ریال کمتر از مدت مشابه سال گذشته بوده که البته افزایش در حدود ۲۱۱ میلیارد ریالی هزینه‌های مالی نیز نقشی با اهمیت در کاهش سود خالص این شرکت دارد.

بورس‌نیوز رسانه تخصصی بازارسرمایه در راستای شفافیت هرچه بیشتر و روشن‌شدن مسیر سرمایه‌گذاری سهامداران "چکاپا"، آمادگی درج پاسخ گروه صنایع کاغذی پارس را دارد.

بیشتر بخوانید:

تولید انبوه ظروف یکبارمصرف با خمیر سلولزی در"چکاپا"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تپکو" به مجمع می رود

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ مجمع عمومی فوق العاده برگزار خواهد کرد.

"ولپارس" در مسیر پرداخت سود

شرکت لیزینگ پارسیان زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
سهامداران

سهامداران "ثپردیس" در جریان باشند

شرکت سرمایه گذاری پردیس زمانبندی پرداخت سود را مشخص کرد.

"وسدید" در مجمع به سرمایه رسید

شرکت گروه صنعتی سدید در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: