تعداد بازدید : ۳۱۹۳
کد خبر : ۲۳۵۹۶۲
پرداخت سود ۳.۵۶۸ میلیارد ریالی این بانک ثبت شد؛
۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
میزان سود پرداختی بانک دی بابت سپرده‌های سرمایه‌گذاری از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه روند نزولی ۲۱درصد را در پی داشته است.

خواندن ۵دقیقه

بانک دی + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک دی در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به دی‌ماه سال جاری، مجموع درآمد‌های خود را از تسهیلات اعطایی بالغ‌بر ۱٫۷۰۵ میلیارد ریال به ثبت رسانده و از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه نیز این میزان درآمد برابر با ۲۰٫۶۴۸ میلیارد ریال بوده است.

عملکرد بانک دی + بورس نیوز

بانک دی طی این ماه میزان سود پرداختی بابت سپرده‌های سرمایه‌گذاری را ۳.۵۶۸ میلیارد ریال گزارش کرده، همچنین میزان سود پرداختی از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه مبلغی بالغ‌بر ۳۴.۷۲۳ میلیارد ریال ارائه‌شده است.

میزان درآمد‌های شناسایی‌شده از تسهیلات اعطایی "دی"

درآمد حاصل شده

مجموع درآمد‌های حاصل‌شده بانک دی در آغاز فصل زمستان، در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با رشد ۸۲ درصدی مواجه بوده، همچنین مجموع درآمد‌های این بانک از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه نیز رشد ۱۵۰ درصدی را تجربه کرده است.

درآمد‌های وصول‌شده در بانک دی طی این ماه، بالغ‌بر ۱۰٫۹۵۶ میلیارد ریال گزارش‌شده که نسبت به ماه گذشته ۱۵ درصد افزایش وصول تسهیلات را داشته است.

میزان سود پرداختی سپرده‌های سرمایه‌گذاری بانک دی

سود سپرده سرمایه گذاری

میزان پرداختی بانک دی بابت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در دی‌ماه سال جاری، نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش ۲۷ درصدی را شاهد بوده و در مقایسه با ماه گذشته نیز این سود پرداختی با ۱۵ درصد کاهش مواجه بوده است.

میزان سود پرداختی بانک دی بابت سپرده‌های سرمایه‌گذاری از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه روند نزولی ۲۱ درصد را در پی داشته است.

بیشترین میزان درآمد تسهیلات اعطایی بانک دی

 درآمد شناسایی شده

بانک دی طی این دوره ماهانه، بیشترین میزان درآمد از تسهیلات اعطایی خود را از بخش‌های «سایر تسهیلات» و «مشارکت مدنی» به ترتیب به مبلغ‌های ۱٫۲۰۶ میلیارد ریال و ۳۷۸ میلیارد ریال گزارش کرده، مشارکت مدنی در مقایسه با ماه گذشته حدوداً ۱۰۵ درصد افزایش درآمد را شاهد بوده است.

بیشتر بخوانید:

سود ۴۶۶ تومانی "دی" به ازای هر سهم

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"فباهنر" در راه رسیدن به افزایش سرمایه

شرکت صنایع مس شهید باهنر مجمع عمومی فوق العاده را در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ برگزار می کند.

"وهور" از سهامداران دعوت کرد

شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور مجمع عمومی در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ برگزار می کند.

"اتکای" درمسیر پرداخت سود

شرکت بیمه اتکایی ایرانیان زمان پرداخت سود به سهامدارانش را تعیین کرد.

"تپکو" به مجمع می رود

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ مجمع عمومی فوق العاده برگزار خواهد کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: