در چهارمین دوره جایزه مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی رقم خورد؛
۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
در ادامه موفقیت‌های شرکت نفت ایرانول در سال ۹۹ که منجر به رشد ۲۶۵ درصدی سود نسبت به ۹ ماه مشابه سال گذشته شده، این شرکت در چهارمین دوره جایزه ملی مدیریت منابع انسانی مدل ۳۴۰۰۰، نشان برنزین C۳ را کسب کرد.

کسب نشان برنزین c3شرکت نفت ایرانول+بورس نیوز


به گزارش بورس نیوز، در ادامه موفقیت‌های شرکت نفت ایرانول در سال ۹۹ که منجر به رشد ۲۶۵ درصدی سود نسبت به ۹ ماه مشابه سال گذشته شده، این شرکت در چهارمین دوره جایزه ملی مدیریت منابع انسانی مدل ۳۴۰۰۰، نشان برنزین C۳ را کسب کرد.

مدل ۳۴۰۰۰ مسیری روشن برای رشد، توسعه و تعالی سیستم‌های منابع انسانی به منظور تحقق ماموریت، اهداف و استراتژی‌های سازمان‌ها ترسیم کرده است.

این مدل دارای ۱۴ فرایند و ۱۲ نگرش بوده و به دلیل اینکه نمی‌توان به صورت یکجا و در زمان کوتاه آن را در سازمان‌ها مستقر کرد، مرحله‌ای و تدریجی طراحی شده است.

در این دوره ارزیابی جایزه ملی مدیریت منابع انسانی مدل ۳۴۰۰۰، بیش از ۱۰۰ سازمان دولتی و خصوصی شرکت داشتند که از این بین ۳۵ سازمان بر اساس رده‌بندی و رتبه‌بندی مدل به عنوان برگزیده انتخاب و معرفی شدند.

شرکت نفت ایرانول در سومین دوره ارزیابی این مدل که در سال گذشته برگزار شده بود، نشان C۴ را از آن خود کرده بود که با توجه به اقدامات و پروژه‌هایی که سال جاری در حوزه منابع انسانی به انجام رساند که خلاصه‌ای از آن‌ها شامل پروژه‌های کارسنجی-زمان سنجی، بازنگری و بهبود نظام جبران خدمت، طراحی و مهندسی ساختار سازمانی، بازنگری برنامه ریزی استراتژیک و برنامه ریزی مدون و انعطاف‌پذیر در حوزه سلامت و درمان بخصوص در ایام شیوع بیماری کرونا می‌باشد، در چهارمین دوره جایزه مدل ۳۴۰۰۰ در سال ۹۹، توانست با یک رتبه صعود نشان برنزین C۳ را کسب کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"کماسه" روز مجمع را مشخص کرد

مجمع عمومی شرکت تامین ماسه ریخته‌گری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ برگزار خوهد شد.

"کگل" از ماه آینده سود می‌دهد

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر زمان پرداخت سود به سهامدارانش را اعلام کرد.

"غپاذر" آماده پرداخت سود شد

شرکت شیرپاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی زمان پرداخت سود به سهامداران را تعیین کرد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "غاذر" در مجمع

مجمع عمومی شرکت کشت و صنعت پیاذر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: