تعداد بازدید : ۹۵۹
کد خبر : ۲۳۶۲۴۸
در جدیدترین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران؛
۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
بر اساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، مینی‌بوس سحرایسوزو شرکت بهمن‌دیزل در بین خودرو‌های تولید ساخت داخل، موفق به کسب پنج‌ستاره کیفی شد.

خواندن ۲ دقیقه

مینی‌بوس بهمن دیزل اولین ۵ ستاره کیفی را از آن خود کرد

به گزارش بورس نیوز، بر اساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، مینی‌بوس سحرایسوزو شرکت بهمن‌دیزل در بین خودرو‌های تولید ساخت داخل، موفق به کسب پنج‌ستاره کیفی شد.

در جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از ارزیابی کیفی خودرو‌های سنگین تولیدی در بهمن‌ماه سال ۹۹، مینی‌بوس سحرایسوزو شرکت بهمن‌دیزل در بین خودرو‌های تولید ساخت داخل در بخش مسافربری، با ارتقاء یک ستاره موفق به کسب پنج ستاره کیفی شد. بر اساس این گزارش مینی‌بوس سحر نخستین مینی بوس مسافری در کشور محسوب می‌شود که ۵ ستاره کیفی را کسب کرده است.

این خودرو دارای موتور ۲/۵ لیتر چهارسیلندر خطی، اینتر کولر و توربوشارژ بوده و از سیستم ترمز ضد قفل مجهز به کنترلگر‌های الکترونیکی جهت تعادل در سطوح لغزنده (ABS & EBD & ASR) نیز برخوردار است.

همچنین در این ارزیابی سایر محصولات بهمن‌دیزل نیز در بین خودرو‌های تولیدی ساخت داخل، در سطح بالایی از کیفیت قرار گرفته اند. در بخش مسافربری در گروه خودرو‌های مینی‌بوس شیلر متعلق به این شرکت، چهار ستاره کیفی را کسب کرده ودر گروه خودرو‌های باری، کامیونت شیلرموفق به کسب چهارستاره کیفی شده است.

گفتنی است، پیش از این نیز کامیونت ۵/۲ تن که مدل NMR۸۵E ایسوزوی شرکت بهمن دیزل به حساب می‌آید، اولین کامیونت دیزلی در کشورو اولین خودروی تجاری گروه بهمن محسوب می‌شود که پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.

بیشتر بخوانید:

"خدیزل" ۲۳۸ تومان سود پیش بینی کرد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تپکو" به مجمع می رود

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ مجمع عمومی فوق العاده برگزار خواهد کرد.

"ولپارس" در مسیر پرداخت سود

شرکت لیزینگ پارسیان زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
سهامداران

سهامداران "ثپردیس" در جریان باشند

شرکت سرمایه گذاری پردیس زمانبندی پرداخت سود را مشخص کرد.

"وسدید" در مجمع به سرمایه رسید

شرکت گروه صنعتی سدید در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: