کد خبر : ۲۳۶۲۶۴
فولادساز اصفهانی و کمک مالی برای بازسازی یک خیریه؛
۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
با حضور نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه و مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه و هیئت همراه، ساختمان بازسازی شده خیریه فرهنگی تربیتی امیرالمومنین شهر مبارکه به بهره برداری رسید.

خواندن ۴ دقیقه

فولاد مبارکه اصفهان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، پروین صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در این مراسم با بیان اینکه تمام امیدمان این است که نوجوانان این جامعه در یک محیط فرهنگی رشد و نمو نمایند، گفت: همت بلند شرکت فولاد مبارکه وگروه توکا فولاد را برای بازسازی این مجموعه ارج می‌نهیم و از کلیه خدماتی که در راستای حمایت از اقشار ضعیف و محروم در منطقه توسط صنایع بویژه فولاد مبارکه انجام می‌شود قدردانی می‌کنم.

وی افزود: هم اکنون شاهد یک مجموعه شکیل و درخور شان افرادی که اینجا تحت سرپرستی قرار گرفته اند هستیم و من در این بازدید بسیار خوشحالم و به وجد آمده ام چرا که ساختمان از آن حالت فرسوده و قدیمی خارج شده و به مجموعه‌ای زیبا برای زندگی این عزیزان تبدیل شده است.

صالحی خاطر نشان کرد: انشاالله با تحکیم خانواده‌ها در آینده شاهد ساخت این مراکز نباشیم ومراکز فرهنگی را تجهیز کنیم.

حمیدرضا عظیمیان، مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه نیز در این مراسم با بیان اینکه فولاد مبارکه به خود می‌بالد که توانسته چنین کمک‌هایی انجام دهد، افزود: بسیار خوشحالم این توفیق در راستای مسئولیت اجتماعی نصیب فولاد مبارکه شده و اگر مواردی از این دست در شهرستان باشد نباید به آن بی توجه باشیم.

بنا بر این گزارش، مدیرعامل خیریه فرهنگی تربیتی حضرت امیرالمومنین مبارکه ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در این زمینه گفت:

این خیریه در سال ۱۳۷۸ به پیشنهاد سازمان بهزیستی و با مشارکت گروه توکا فولاد راه اندازی شد و طی این مدت ۲۰۰ دختر بی سرپرست یا بد سرپرست بهزیستی تحویل این مرکز شده و با هدف پرورش، تربیت و تحصیل در اینجا نگهداری و سپس به زندگی عادی خود در جامعه ادامه می‌دهند.

پروین صابری گفت: در این راستا تا کنون ۸۰ نفر از این دختران راهی خانه بخت شده اند و ما بقی یا به آغوش خانواده برگشته و یا تحصیلات دانشگاهی را ادامه داده اند.

وی افزود: برای بازسازی و تجهیز این مجموعه شرکت فولاد مبارکه و گروه توکا فولاد جمعا ۸۵۰ میلیون تومان کمک کرده اند.

بیشتر بخوانید:

رشد سنگین معاملات هفتگی فولاد مبارکه در بورس کالا

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"وبملت" در پایان تیرماه به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده بانک ملت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ برگزار می شود.
تقسیم سود ۴۵۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۴۵۰ ریالی در مجمع "هرمز"

مجمع شرکت فولاد هرمزگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "فلوله" در چهاردهم ماه جاری

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت لوله و ماشین سازی اهواز در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ برگزار خواهد شد.

"های وب" در مجمع ۹۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت داده گستر عصر نوین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: