کد خبر : ۲۳۶۲۸۱
رشد سالیانه ۶۱درصدی درآمدهای این شرکت لبنی به ثبت رسید؛
۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
میزان فروش محصول «انواع دوغ» نسبت به دی‌ماه افزایش ۳۰ درصدی را از خود بر جای گذاشته، مجموع فروش این محصول از ابتدای سال مالی ۹٫۶۲۱ تن گزارش‌شده است.

خواندن ۵ دقیقه

شیر پاستوریزه آذربایجان غربی+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری، مجموع درآمد حاصل‌شده طی این دوره را مبلغی بالغ‌بر ۳۹۱ میلیارد ریال اعلام کرده، از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن‌ماه سال جاری نیز مبلغ درآمد خود را ۳.۸۲۲ میلیارد ریال گزارش کرد.

عملکرد ماهانه

لازم به ذکر است که درآمد‌های شناسایی‌شده "غشاذر" در بهمن‌ماه فقط از بخش «فروش داخلی» بوده و هیچ‌گونه فروشی در بخش صادراتی وجود نداشته است.

درآمد‌های ثبت‌شده شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی

درآمد ثبت شده

مجموع درآمدی که "غشاذر" در بهمن‌ماه سال ۹۹ کسب کرده، در مقایسه با ماه گذشته ۷ درصد افزایش را تجربه کرده و نسبت به دوره مشابه سال گذشته با ۶۱ درصد رشد مواجه بوده است.

همچنین درآمد‌های ثبت‌شده "غشاذر" از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن‌ماه نیز ۳۵ درصد افزایش را شاهد بوده و همان‌طور که در نمودار فوق ملاحظه می‌کنید در تمام ماه‌های پشت سر گذاشته‌شده سال جاری نسبت به سال گذشته با افزایش درآمد مواجه بوده است.

میزان فروش محصولات تولیدی "غشاذر"

فروش محصولات

شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در بهمن‌ماه سال جاری، مجموع فروش محصولات خود را برابر با ۴٫۷۴۹ تن اعلام کرده که در مقایسه با ماه گذشته رشد ۳۴ درصدی تجربه کرده، همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱۹ درصد افزایش فروش را توانسته از خود بر جای بگذارد.

میزان فروش "غشاذر" از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن‌ماه سال جاری ۵۰٫۷۹۱ تن گزارش‌شده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته با ۵ درصد افزایش روبه‌رو بوده است.

بیشترین محصول فروش رفته "غشاذر"

مقایسه فروش «انواع دوغ»+بورس نیوز

شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در گزارش بهمن‌ماه، بیشترین محصول فروش خود را «سایر محصولات» با ۱٫۲۹۰ تن اعلام کرده و پس از «سایر محصولات» بیشترین میزان فروش را «انواع دوغ» با ۱٫۰۲۸ تن داشته است.

میزان فروش «انواع دوغ» نسبت به دی‌ماه افزایش ۳۰ درصدی را از خود بر جای گذاشته، مجموع فروش این محصول از ابتدای سال مالی ۹٫۶۲۱ تن گزارش‌شده که افزایش ۸۴ درصدی را نسبت به دوره مشابه سال گذشته مشاهده کرده است.

بیشتر بخوانید:

"غشاذر" افزایش سرمایه ۱۰۵ درصدی داد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" زشگزا " در مسیر پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد به سهامداران سود پرداخت می کند.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "وتعاون" از مهرماه

شرکت بیمه تعاون از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

" فاذر " مجددا به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت صنایع آذرآب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع "صبا " ۱۹۳ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صبا تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: