تعداد بازدید : ۱۲۳۰
کد خبر : ۲۳۶۳۱۵
تحلیلگران بازارا‌های مالی، ۱۷ اسفند ماه بررسی می‌کنند؛
۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
همایش ملی چشم‌انداز بورس در سال ۱۴۰۰ با بررسی اقتصاد ایران، بازار مسکن، طلا، کالا، رمز ارز‌ها و سهام روز ۱۷ اسفند به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

خواندن ۴دقیقه

ایران در همایش بورس 1400+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز،  امیر آشتیانی عراقی، دبیر اجرایی همایش ملی «بورس ۱۴۰۰» درباره اهمیت برپایی چنین همایش‌هایی گفت: یکی از مهمترین اصول در سرمایه‌گذاری شناخت از بازار مورد نظر و حضور در آن بر اساس تحلیل بوده که با توجه به افزایش مشارکت عامه مردم و سرمایه‌گذاری در بازار‌ها به خصوص بازار‌های مالی این مهم، اهمیت بیشتری پیدا کرده و امید است برگزاری چنین همایش‌هایی سطح تحلیل و استناد به آن و تصمیم گیری منطقی و دور از هیجان را افزایش دهد.

وی با تاکید بر اینکه شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی برای تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی سال مالی جدید به تحلیل بازار و اقتصاد ایران نیاز دارند شرکت در همایش را فرصتی مناسب برای کسب چشم‌انداز و تصویری درست به منظور برنامه‌ریزی دقیق عنوان کرد.

کدام بازارها؟

دبیر اجرایی همایش بورس ۱۴۰۰ با اشاره به اینکه این همایش در ۶بخش اصلی برگزار می‌شود درباره جزئیات آن گفت: همایش پیش‌رو با بررسی چشم‌انداز اقتصاد ایران در ۱۴۰۰ آغاز و در ادامه با تحلیل وضعیت بازار مسکن و طلا ادامه پیدا خواهد کرد. بررسی چشم‌انداز اوراق بدهی، رمز ارزها، تحلیل بازار سرمایه و همچینین نگاهی به صنایع پیشرو در این بازار دیگر سرفصل‌های این همایش است.

ایران در همایش

آشتیانی عراقی، در تببین روند برگزاری همایش افزود: تیمور رحمانی، استاد دانشگاه تهران با تحلیل بخش اقتصاد ایران و عوامل تاثیرگذار بر آن آغازگر همایش خواهد بود.

در ادامه فخرالدین زاوه به تحلیل بازار مسکن پرداخته و تصویری از وضعیت این بازار ارائه خواهد داد. میثم رادپور سومین سخنران همایش هم بررسی‌کننده بازار طلا خواهد بود همچنین دکتر بهروز خدارحمی با نگاهی به بازار رمزارز‌ها به بررسی و تحلیل آینده این بازار خواهد پرداخت.

دبیر اجرایی همایش ۱۴۰۰ ادامه داد: در بخش دوم این همایش مشخصا به بازار سرمایه پرداخته خواهد شد و  محمدمهدی مومن‌زاده، چشم‌انداز بازار اوراق بدهی را تبیین خواهد کرد. بررسی وضعیت بازارسهام توسط روح‌ا... حسینی مقدم و تحلیل صنایع پیشرو در این بازار با فرهنگ حسینی پایان بخش همایش بورس ۱۴۰۰ خواهد بود.

چطور ثبت نام کنیم؟

آشتیانی عراقی درخصوص روش حضور در این همایش گفت: به دلیل شرایط خاص موجود همایش به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد بنابراین علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند با مراجعه به سایت www.finco.capital و انتخاب نحوه حضور ثبت‌نام کنند ضمن آنکه دبیرخانه همایش با شماره ۴۱۶۷۴۱۰۲ الی ۱۰۷ پاسخگوی پرسش‌های احتمالی است. وی در انتها یادآوری کرد، به حاضران در همایش گواهینامه حضور تقدیم می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "وبوعلی" ۷ ماه پس از مجمع

شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران "شزنگ" دور هم جمع می‌شوند

مجمع عمومی عادی فوق‌العاده شرکت تجهیز نیروی زنگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.

"ارفع" از مردادماه دست به جیب می‌شود

شرکت آهن و فولاد ارفع زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "همراه" در سی‌ام ماه جاری

مجمع عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: