تعداد بازدید : ۲۳۲۵
کد خبر : ۲۳۶۳۴۲
آیا افزایش نرخ‌ها، نفس‌های آخر را می‌کشد؛
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
در شرایطی که در روز‌های اخیر شاهد صف فروشی سنگین در نماد "کهمدا" هستیم، گزارش ماهانه این شرکت حاکی از رشد نرخ‌های فروش انواع شیشه‌های داخلی است.

شرکت شیشه همدان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، اینکه آیا در صورت وقوع گشایش‌های سیاسی محتمل در ماه‌های آتی و همچنین کاهش احتمالی نرخ ارز همچنان می‌توان به افزایش نرخ‌های فروش محصولات شرکت شیشه همدان خوش‌بین بود یا خیر سوالی است که پاسخش از مهم‌ترین دغدغه‌های سهامداران این شرکت است.

در شرایطی که در روز‌های اخیر شاهد صف فروشی سنگین در نماد "کهمدا" هستیم، گزارش ماهانه این شرکت حاکی از رشد نرخ‌های فروش انواع شیشه‌های داخلی است.

گزارش عملکرد کهمدا+بورس نیوز

با این وجود کاهش بیش از ۸۵۷ تنی فروش انواع ظروف شیشه‌ای داخلی و صادراتی این شرکت در مقایسه با عملکرد دی ماه از مهم‌ترین نکات گزارش عملکرد این شرکت است.

بر اساس آخرین گزارش عملکرد ماهیانه، این شرکت در بهمن ماه با ثبت فروشی ۳۵۶ میلیارد ریالی خود، کاهشی در حدود ۳۳ میلیارد ریالی را در مقایسه با دی ماه به ثبت رسانده که عمدتا مربوط به کاهش مقادیر فروش است.

بر اساس این گزارش، شرکت شیشه همدان در ۸ ماه نخست سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ موفق به فروش ۵۰.۶۴۵ تن انواع ظروف شیشه‌ای بسته‌بندی و... شده که این مقدار فروش منجر به تحقق درآمدی ۲.۵۷۳ میلیارد ریالی شده است.

مقادیر فروش کهمدا+بورس نیوز

همانگونه که درجدول فوق مشاهده می‌شود، مجموع فروش مقداری و مبلغی این شرکت در ۸ ماه نخست سال مالی جاری در مقایسه با سال مالی گذشته عمدتا تاثیرپذیر از مقادیر فروش این شرکت بوده است.

بیشتر بخوانید:

ترک ۴ میلیارد تومانی روی شیشه‌های "کهمدا"

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
صف فروش و منفی کهمدا عمدی و برای مفت خری حق تقدم های استفاده نشده توسط کدهای سهامدار عمده است شک نکنید این سهم از ارزنده ترین های این گروهه و قیمت این ایامش مث شوخیه !
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
خاک برسر سهامدار حقوقییش که شرکتو به این روز انداخت
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"وشهر" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی بانک شهر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ برگزار می شود.

"ودی" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "وتوسم" گرد هم می‌آیند

شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ مجمع عمومی برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سمازن" شنیده می‌شود

مجمع عمومی شرکت سیمان مازندران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: