تعداد بازدید : ۳۲۷
کد خبر : ۲۳۶۴۷۱
افزایش محسوس ارزش معاملات فولاد خوزستان در هفته گذشته؛
۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
در این هفته شاهد عرضه ۲۰.۰۰۰ تن شمش فولاد شرکت بوده‌ایم، این عرضه با تقاضای ۲۳.۰۰۰ تنی مواجه شد و قیمت میانگین هر تن از آن ۱۰۳ میلیون تن رسیده است.

خواندن ۴ دقیقه

 فولاد خوزستان در بورس کالا+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد خوزستان در جریان معاملات هفته قبل معاملات ۴ هزار و ۸۸۵ میلیارد ریالی را ثبت کرد.

این ارزش نسبت به هفته قبل بیش از ۱۰۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد که علت رشد محسوس ارزش معاملات این شرکت نسبت به هفته پایانی بهمن ماه را می‌توان افزایش ثبت تقاضا در محصول تختال این شرکت می‌توان عنوان کرد.

در این هفته شاهد عرضه ۲۰.۰۰۰ تن شمش فولاد شرکت بوده‌ایم. این عرضه با تقاضای ۲۳.۰۰۰ تنی مواجه شد و قیمت میانگین هر تن از آن ۱۰۳ میلیون تن رسیده که بالاترین نرخ ثبت شده این محصول نیز ۱۰۳ میلیون و ۷۸۰ هزار ریال رسید.

عملکرد هفتگی فخوز+بورس نیوز

نرخ این هفته در مقایسه با هفته پایانی بهمن ماه در حدود ۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد. ارزش معاملات این محصول به ۲ هزار و ۵۹ میلیارد ریال رسید.

همچنین در هفته قبل شاهد عرضه ۲۲.۰۰۰ تن تختال شرکت بوده‌ایم که با تقاضای مشابهی مواجه شد. نرخ متوسط هر تن از این محصول نیز به ۱۲۸ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال رسید.

ارزش معاملات محصول تختال نیز به ۲ هزار و ۸۲۶ میلیارد ریال رسیده و نرخ تختال شرکت نسبت به هفته پایانی بهمن ماه ۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد تا به این ترتیب شاهد نوسان نرخ محصولات شرکت در هفته قبل باشیم.

در جدول زیر آمار معاملات شرکت خوزستان ارائه شده است:

روند  فروش هفتگی فولاد خوزستان+بورس نیوز

همچنین در ادامه نمودار فروش هفتگی این شرکت در بورس کالا در شش ماه گذشته ارائه شده است. همان گونه که در نمودار نیز مشخص است شاهد رشد محسوس ارزش معاملات شرکت در اولین هفته از اسفند ماه سال جاری هستیم.

بیشتر بخوانید:

کاهش ۳۴درصدی درآمدهای "فخوز" در بهمن‌ماه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سدور" شنیده می‌شود

مجمع عمومی شرکت سیمان دورود در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ برگزار خواهد شد.

"کی بی سی" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کی‌بی‌سی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ برگزار می شود.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "شاملا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت معدنی املاح ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار می شود.
سهامداران

سهامداران "کخاک" گرد هم می‌آیند

مجمع عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: