تعداد بازدید : ۳۹۵
کد خبر : ۲۳۶۵۰۷
گزارش عملکرد در هفته منتهی به ۷ اسفند ماه ۱۳۹۹؛
۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

خواندن ۱۵دقیقه

پتروشیمی ها+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۴.۶۲۲ تن محصولات پلی‌پروپیلن در گرید‌های مختلف از سوی شرکت پتروشیمی مارون بودیم که با تقاضای ۵.۹۴۲ تنی مشتریان و حجم معاملات ۳.۸۰۶ تنی مواجه شد که نسبت به هفته منتهی به ۳۰ بهمن ماه با افزایش ۱.۳۴۲ تنی همراه بود.

جدول فروش مارون+بورس نیوز

قیمت میانگین هر تن پلی‌پروپیلن در هفته گذشته با رشد ۱۸.۶ درصدی نسبت به هفته منتهی به ۳۰ بهمن‌ماه به ۳۷۹.۲۸۸ هزار ریال در هر تن و ارزش معاملات این محصول در هفته گذشته به یک هزار و ۴۴۳ میلیارد و ۵۷۲ میلیون ریال رسید.

همچنین در هفته گذشته شاهد عرضه ۲.۷۲۸ تن محصول پلی‌اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف بودیم که با تقاضای ۱.۱۰۰ تنی و حجم معاملات ۸۸۰ تنی مواجه شد که نسبت به هفته منتهی به ۳۰ بهمن‌ماه با کاهش ۱.۸۴۸ تن همراه شد. نرخ میانگین ثبت شده برای این محصول به ۲۲۷.۸۶۲ هزار ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات نیز به ۱۹۰ میلیارد و ۴۹۳ میلیون ریال رسید.

 جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پتروشیمی مارون در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات پلی‌پروپیلن این شرکت ارائه شده است.

روند نرخ پلی پروپیلن مارون+بورس نیوز

رشد ۱۰ درصدی نرخ فروش پلی‌پروپیلن جم در بورس کالا

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در هفته‌ای که گذشته شاهد عرضه ۵.۹۴۲ تنی انواع پلی‌پروپیلن توسط شرکت پلی‌پروپیلن جم بودیم که با تقاضای  ۸.۶۵۲ تنی مشتریان و حجم معاملات ۵.۴۱۴ تنی مواجه شد.

جدول پلی پروپیلن+ بورس نیوز

متوسط نرخ میانگین هر تن پلی‌پروپیلن با رشد ۱۰ درصدی نسبت به هفته قبل از آن به ۳۹۳.۶۹۹ هزار ریال در هر تن رسید. ارزش معاملات انواع پلی‌پروپلین‌های تولیدی شرکت با توجه به افزایش ۱۵۶ تنی در حجم معاملات و همچنین رشد نرخ فروش نسبت به هفته منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۲ هزار و ۱۳۱ میلیارد و ۴۸۸ میلیون و ریال رسید.

جدول معاملات هفته گذشته و همچنین روند قیمتی ماه‌های اخیر انواع پلی‌پروپیلن‌های شرکت را مشاهده می‌نمایید.

نمودار نرخ پلی پروپیلن+بورس نیوز

رشد چشمگیر ۱۹ درصدی نرخ فروش اسیداستیک پتروشیمی فن آوران در بورس کالا

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت پتروشیمی فن‌آوران که در حال حاضر محصول اسیداستیک خود را در بورس کالا عرضه می‌کند، در هفته گذشته ۹۲۰ تن از این محصول را در بورس کالا عرضه کرد که با حجم معامله ۵۵۲‌تنی مشتریان روبرو شد که نسبت به هفته منتهی به ۳۰ بهمن ماه با کاهش ۴۶ تنی همراه بود.

حجم معامله اسید استیک +بورس نیوز

نرخ پایه عرضه این محصول با رشد ۱۹ درصدی در مقایسه با هفته معاملاتی گذشته به ۱۹۴.۴۰۸ هزار ریال در هر تن و ارزش معامله اسیداستیک به ۱۰۷ میلیارد و ۳۱۳ میلیون ریال رسید.

جدول معاملات هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر قیمت اسیداستیک این شرکت ارائه شده است.

نمودار نرخ اسید استیک شفن+بورس نیوز

رشد چشمگیر نرخ فروش استایرن منومر پتروشیمی پارس به بورس کالا

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۶.۰۰۰ تن استایرن‌منومر از سوی شرکت پتروشیمی پارس بودیم که با تقاضای ۸.۴۲۴ تنی و حجم معاملات ۶.۰۰۰ تنی همراه بود که نسبت به هفته منتهی به ۳۰‌بهمن‌ماه بدون تغییر همراه بود.

جدول معاملات پارس+بورس نیوز

نرخ میانگین معاملات این محصول در هفته گذشته به ۲۸۸.۶۴۷ هزار ریال در هر تن رسید که رشد ۱۶درصدی را نسبت هفته منتهی به ۲۳‌بهمن‌ماه همراه بود. همچنین ارزش معاملات در این هفته به یک هزار و ۷۳۱ میلیارد و ۸۸۲ میلیون ریال رسید.

جدول معاملات هفته گذشته و همچنین نمودار قیمت استایرن منومر شرکت پتروشیمی پارس در ماه‌های اخیر را مشاهده می‌کنید.

نمودار فروش پارس+بورس نیوز

رشد مجدد نرخ فروش پلی‌پروپیلن پتروشیمی شازند در بورس کالا

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت پتروشیمی شازند در هفته‌ای که گذشت ۲.۷۴۰ تن از انواع پلی‌پروپیلن را در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای ۱.۸۰۰ و حجم معاملات ۱.۵۲۰ تنی در قیمت میانگین ۳۵۸.۰۶۳ هزار ریال در هر تن معامله شد.

معاملات پلی پروپیلن شازند+بورس نیوز

ارزش معاملات این محصول با توجه به رشد چشمگیر ۸درصدی و همچنین کاهش ۲۳۰ تنی میزان فروش نسبت به هفته منتهی به ۳۰ بهمن‌ماه، به رقم ۵۴۴ میلیارد ریال رسید.

جدول معاملات محصولات اصلی پتروشیمی شازند و همچنین نمودار ماه‌های اخیر قیمتی محصول پلی‌پروپیلن این شرکت ارائه شده است.

همچنین در هفته گذشته ۳۶۰ تن از پلی‌اتیلن سنگین پتروشیمی اراک در بورس کالا به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۳۰‌بهمن‌ماه با کاهش ۶۴۰ تنی همراه بود.

لازم به ذکر است، ارزش معاملات پلی‌اتیلن سنگین پتروشیمی شازند به ۹۶ میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال رسید.

همچنین در هفته گذشته ۱.۰۰۰ تن از پلی‌اتیلن سبک پتروشیمی اراک در بورس کالا به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۳۰‌بهمن‌ماه بدون تغییر همراه بود. لازم به ذکر است، ارزش معاملات پلی‌اتیلن سبک پتروشیمی شازند به ۲۴۷ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال رسید.

نمودار ماهیانه نرخ پلی پروپیلن شازند+بورس نیوز

ترمز رشد نرخ فروش پلی اتیلن سنگین پتروشیمی جم در بورس کالا کشیده شد

به گزارش تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت پتروشیمی جم در هفته‌ای که گذشت ۵.۶۷۴ تن پلی‌اتیلن سنگین در بورس کالا عرضه کرد. تقاضای ۶.۷۰۸ تنی و معاملات ۵.۴۴۳ تنی این محصول در هفته گذشته، با نرخ میانگین ۲۳۱.۷۲۳ هزار ریال در هر تن صورت گرفت.

جدول فروش جم+بورس نیوز

ارزش معاملات آن با توجه به افت ۳.۷ درصدی نرخ فروش و همچنین کاهش ۳۵۱ تنی در میزان فروش این محصول پتروشیمی جم در مقایسه با هفته منتهی به ۳۰‌بهمن‌ماه به یک هزار و ۲۶۱‌میلیارد و ۲۷۲ میلیون ریال رسید.

جدول معاملات هفته گذشته و همچنین نمودار قیمتی هفتگی پلی‌اتیلن سنگین این شرکت ارائه شده است.

روند نرخ پلی پروپیلن جم+بورس نیوز

رشد چشمگیر ۱۶ درصدی نرخ فروش آرتوزایلین پتروشیمی نوری در بورس کالا

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۲.۲۰۰ تنی آرتوزایلین پتروشیمی نوری در بورس کالا بودیم که با تقاضای ۲.۲۴۰ و حجم معاملات ۲.۲۰۰ تنی از این محصول همراه بود.

جدول فروش نوری+بورس نیوز

نرخ متوسط هر تن از این محصول در هفته گذشته به ۱۵۶.۶۷۷ هزار ریال و ارزش معاملات با توجه به افزایش ۱.۰۰۰ تنی در میزان فروش و رشد ۱۶ درصدی نرخ فروش در مقایسه با هفته منتهی به ۳۰‌بهمن‌ماه به ۳۴۴ میلیارد و ۶۸۹ میلیون ریال رسید.

آخرین جدول معاملات محصول آرتوزایلین و همچنین نمودار ماه‌های اخیر قیمتی این محصول که مربوط به معاملات هفته گذشته این شرکت بوده ارائه شده است.

نمودار روند نرخ آرتوزایلین نوری+بورس نیوز

رشد ۹ درصدی نرخ فروش اوره پریل در مقابل افت چشمگیر ۱۵ درصدی نرخ فروش کریستال ملامین پتروشیمی خراسان در بورس کالا:

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پتروشیمی خراسان در هفته منتهی به ۷‌اسفندماه ۶۹۵  تن کریستال ملامین تولیدی‌اش را در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای ۸۷۵ تنی و حجم معاملات ۶۹۵ تنی همراه بود که با مقایسه با آخرین عرضه این محصول در بورس کالا یعنی ۳۰‌بهمن‌ماه افزایش ۲۴۵ تنی را به همراه دارد.

حجم معاملات خراسان+بورس نیوز

از طرفی نرخ فروش این محصول به ازای هر تن ۳۰۶.۵۵۷ هزار ریال به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۳۰‌بهمن‌ماه افت ۱۵ درصدی را نشان می‌دهد.

همچنین در هفته گذشته ۷۰۰ تن از اوره پریل تولیدی پتروشیمی خراسان در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت که  نسبت به هفته منتهی به ۳۰‌بهمن‌ماه بدون تغییر همراه بود. نرخ فروش اوره پریل به ازای هر تن ۵۸.۷۰۱ هزار ریال بود که نسبت به آخرین نرخ فروش در بورس کالا یعنی ۳۰ بهمن ماه رشد ۹ درصدی را نشان می‌دهد.

جدول و نمودار ماه‌های اخیر قیمتی اوره پریل و کریستال ملامین شرکت را مشاهده می‌کنید.

نمودار فروش خراسان+بورس نیوز

 

بیشتر بخوانید:

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"زماهان" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ برگزار شد.
مجمع

مجمع "ولانا" ۷۰ ریال سود داد

مجمع عمومی شرکت لیزینگ آیادانا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ برگزار شد.

"شوینده" ۴ روز دیگر به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار می‌شود.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "سخاش" در اردیبهشت ماه

شرکت سیمان خاش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مجمع عمومی برگزار می‌کند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: