تعداد بازدید : ۸۹۰
کد خبر : ۲۳۶۵۵۱
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمشهر:
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمشهر گفت: استارت آپ‌ها به اقتصاد هنرمندان خرمشهر کمک می‌کند به همین دلیل باید به خوبی جایگاه آن‌ها تقویت شود.

خواندن ۵دقیقه

استارت آپ+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، هادی آبیار، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمشهر با اشاره به نشست خود با مشاور صنایع خلاق معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، مدیر توسعه فرهنگی و هنری و مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند، اظهار کرد: شرکت‌های شتاب‌دهنده، حلقه گمشده استارت آپ‌های حوزه‌های فرهنگی و هنری و بخش اقتصادی هستند و ایجاد کسب و کار‌های جدید با استفاده از ایده‌های مبتکرانه و خلاق در کوتاه‌ترین زمان در استارت آپ‌ها، ممکن است.

وی، هدف از استارت‌آپ را آموزش و ترویج کارآفرینی بیان کرد و افزود: استارت‌آپ‌ها به گونه‌ای هستند که در گروه یکی ایده خود را به اجرا می‌گذرد و اعضای گروه از نظر فکری و مالی ایده را حمایت می‌کنند تا به ثروت تبدیل شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمشهر گفت: طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی و سمینار‌های علمی، اجرای رویداد‌های زیست بوم نوآوری اقتصاد عرصه فرهنگ، هنر و رسانه، طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی از موضوعه‌ای مهم مورد بررسی در این نشست است.

آبیار ادامه داد: امید می‌رود که با زمینه‌سازی و معرفی استارت آپ‌های تخصصی حوزه فرهنگ، هنر و همکاری برای تجاری‌سازی ایده‌های آنها، گام نوینی در مسیر توسعه و ترویج فرهنگ، هنر و رسانه خرمشهر برداشته شود.

وی عنوان کرد: با شیوع و گسترش کرونا ویروس، هنرمندان از جمله اقشاری بودند که به لحاظ اقتصادی آسیب بسیاری را دیدند و تلاش می‌کنیم که از طریق استارت آپ‌ها خسارات اقتصادی ایجاد شده به هنرمندان را جبران کنیم و به حداقل برسانیم.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمشهر گفت: حمایت از استارت آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌های تخصصی این حوزه با هدف رونق اقتصادی فرهنگ و هنر، حمایت از اجرای طرح‌ها و ارتقای فناوری‌های این عرصه با استفاده از شبکه‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان و تجاری‌سازی ایده‌ها از محور‌های اصلی این نشست بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تلیسه" به انتخاب هیات مدیره می‌اندیشد

مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده شرکت دامداری تلیسه نمونه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ برگزار خواهد شد.

"کی‌بی‌سی" ۱۰ روز آینده به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت کی بی سی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ برگزار می شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "سفانو" از آخر بهار

شرکت سیمان فارس نو زمان پرداخت سود را اعلام کرد.
تمدید زمان پرداخت سود در

تمدید زمان پرداخت سود در "کدما"

شرکت معدنی دماوند زمان پرداخت سود به سهامداران را تمدید کرد.
زمان پرداخت سوددهی

زمان پرداخت سوددهی "مفاخر" از مهرماه

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی از زمانبندی سوددهی به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: