تعداد بازدید : ۱۴۰۹
کد خبر : ۲۳۶۸۶۱
ارزش معاملات هفته گذشته به بیش از ۳۷ هزار میلیارد ریال رسید؛
۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
نرخ ورق گالوانیزه "فولاد" نسبت به هفته اول اسفند ماه کاهش ۱۱ درصدی را نشان می‌دهد.

 

فولاد مبارکه اصفهان + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد مبارکه در هفته گذشته موفق به ثبت معاملات ۳۷ هزار و ۲۹۵ میلیارد ریالی گردید. با توجه به رشد محسوس عرضه‌های این شرکت مخصوصا در محصول ورق گرم شاهد افزایش بیش از ۲۵۰ درصدی ارزش معاملات نسبت به هفته اول اسفند ماه هستیم.

در این هفته شاهد عرضه ۱۱۹ هزار و ۹۰۰ تنی ورق گرم بوده‌ایم که با تقاضای ۱۳۶ هزار تنی همراه شد. متوسط نرخ فروش هر تن از این محصول به ۱۶۰ میلیون و ۲۴۰ هزار ریال رسید و ارزش معاملات آن نیز به ۱۹ هزار و ۲۱۲ میلیارد ریال رسید.

نرخ این محصول نسبت به هفته قبل در حدود ۷.۵ درصد کاهش داشته است.

روند معاملات محصولات شرکت در هفته گذشته

عرضه‌های سنگین فولاد مبارکه+بورس نیوز

ورق سرد خودرو نیز ۳۲.۰۰۰ تن عرضه و معامله شد که نرخ هر تن از این محصول نیز به ۱۸۹ میلیون ریال در هر تن رسید که بیش از ۲ درصد افزایش را نسبت به هفته قبل از آن نشان می‌دهد. ارزش معاملات این محصول نیز به ۶ هزار و ۵۳ میلیارد ریال رسید.

در این هفته شاهد معاملات ۵۵.۹۵۰ تنی تختال این شرکت بودیم. متوسط نرخ تختال به ۱۳۱ میلیون و ۴۲۰ هزار ریال رسید و ارزش معاملات آن نیز معادل ۷ هزار و ۳۵۲ میلیارد ریال بود.

در هفته قبل همچنین شاهد عرضه ۱۰.۰۰ تن ورق رنگی توسط این شرکت بودیم که با تقاضای مشابهی مواجه شد. نرخ هر تن از این محصول به ۲۶۲ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال رسید که در حدود ۰.۵ درصد کمتر از هفته اول اسفند ماه است.

همچنین در این هفته شاهد عرضه و معامله ۴.۰۰۰ تن ورق قلع اندود با متوسط نرخ ۲۰۸ میلیون و ۱۸۹ هزار ریالی در هر تن بودیم. این نرخ نسبت به هفته قبل از آن در حدود ۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

در هفته قبل ۵.۰۰۰ تن ورق گالوانیزه نیز توسط فولاد مبارکه اصفهان عرضه شد که با تقاضای ۴.۹۰۰۰ تنی همراه شد. نرخ هر تن از این محصول نیز به ۲۰۶ میلیون و ۵۲۹ هزار ریال رسید و ارزش معاملات آن به ۱ هزار و ۱۱ میلیارد ریال رسید.

نرخ ورق گالوانیزه شرکت نسبت به هفته اول اسفند ماه کاهش ۱۱ درصدی را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

افزایش نرخ ورق رنگی و قلع اندود "فولاد"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"زماهان" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ برگزار شد.
مجمع

مجمع "ولانا" ۷۰ ریال سود داد

مجمع عمومی شرکت لیزینگ آیادانا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ برگزار شد.

"شوینده" ۴ روز دیگر به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: