کد خبر : ۲۳۶۸۶۲
عملکرد صندوقداری "تامین سرمایه بانک ملت" بررسی شد؛
۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
ارزش صندوق به بیش از ۷۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال رسید.

خواندن ۴ دقیقه

صندوق سرمایه گذاری اوج ملت+بورس نیوز

نوع صندوق: بادرآمد ثابت

مدیر صندوق:

ارقام به میلیون ریال

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، صندوق سرمایه گذاری اوج ملت که از صندوق‌های با درآمد ثابت محسوب می‌گردد در هفته گذشته موفق به جذب بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال منابع مالی جدید شده و به این ترتیب ارزش این صندوق در پایان هفته به بیش از ۷۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال رسیده است.

نگاهی به عملکرد صندوق سرمایه گذاری اوج ملت+بورس نیوز

در جدول زیر بازدهی‌های محقق شده این صندوق ارائه شده بازدهی یک ساله این صندوق همان گونه که در جدول زیر نیز مشخص است به حدود ۳۱ درصد رسیده است.

بازدهی صندوق سرمایه گذاری اوج ملت+بورس نیوز

ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت این صندوق شامل ۴۳.۶ درصد اوراق مشارکت، ۴۹.۹ درصد سپرده‌های بانکی، ۵.۵ درصد سهام و حق تقدم شرکت‌ها و ۱ درصد نیز سایر دارایی‌ها بوده است.

در بخش سهام، این صندوق بیشترین منابع مالی خود را صرف خرید سهام شرکت‌هایی همچون بانک ملت، فولاد مبارکه، پتروشیمی پارس و فولاد خوزستان نموده است.

در بخش سپرده‌های بانکی نیز بیشترین سپرده‌های بانکی این صندوق در بانک‌های رفاه، ملت و تجارت سپرده گذاری شده است. نرخ این سپرده‌ها نیز عمدتا ۱۹.۵ و ۲۰ درصد است.

در بخش اوراق مشارکت نیز از جمله اوراق بدهی تحت سرمایه گذاری این صندوق می‌توان به سلف موازی استاندارد نفت با نرخ سود ۱۷.۵ درصد اشاره کرد که در حدود ۱۹ درصد از کل دارایی‌های این صندوق است.

سلف موازی سمیعا ۹۹۲ با نرخ ۱۸ درصد نیز بیش از ۱۱ درصد از دارایی‌های این صندوق را شامل می‌شود. اوراق منفت دولتی ۱۸ درصد نیز ۶.۳ درصد از کل دارایی‌های این صندوق را به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید:

بازدهی ۳۱.۶ درصدی صندوق "سرمایه‌گذاری اوج ملت"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع "لخانه"

مجمع عمومی لوازم خانگی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ با حضور سهامداران به صورت حضوری و آنلاین، در سالن کنفرانس این شرکت در دفتر مرکزی برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "کازرو" دور هم جمع می‌شوند

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی کازرون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می‌شود.

"ثاژن" حسابرس را در مجمع انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سخت آژند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ برگزار شد.

"ممسنی" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی ممسنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: