کد خبر : ۲۳۷۵۱۴
بخش اصلی سود در سه ماهه پایانی سال محقق می‌شود؛
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
با توجه به ماهیت سرمایه‌گذاری شرکت، بخش اصلی سود شرکت که مربوط به سود سهام دریافتی از شرکت‌های سرمایه‌پذیر بوده در سه ماهه پایانی سال مالی شرکت محقق می‌شود.

خواندن ۳دقیقه

شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین در دوره ۹‌ماهه منتهی به پایان بهمن ماه سال جاری و بر اساس گزارش حسابرسی نشده موفق به کسب سود خالص یک هزار و ۸۳۳ ریالی و معادل ۱۶۷ ریال به ازای هر سهم شده است.

با توجه به ماهیت سرمایه‌گذاری شرکت، بخش اصلی سود شرکت که مربوط به سود سهام دریافتی از شرکت‌های سرمایه‌پذیر بوده در سه ماهه پایانی سال مالی شرکت محقق می‌شود.

گزارش حسابرسی نشده سیتا+بورس نیوز

کل درآمد‌های دوره ۹ماهه معادل یک هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال بوده که بیش از ۹۴درصد آن مربوط به درآمد ناشی از فروش سرمایه‌گذاری‌های بوده است.

سود فروش سهام در این بازه زمانی معادل ۱.۸۴۰ میلیارد ریال بوده و بخش اصلی این درآمد از محل واگذاری بخشی از سهام شرکت‌های سیمان صوفیان، سیمان سپاهان و سیمان فارس و خوزستان بوده که در این دوره همچنین مبلغ ۱۰۶ میلیارد ریال سود سهام شناسایی شده است.

بهای تمام شده سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت شرکت در پایان بهمن ماه سال جاری به ۱۱هزار میلیارد ریال شامل ۷هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بورسی و ۴هزار میلیارد ریال نیز سرمایه‌گذاری غیربورسی رسیده که ارزش روز سرمایه‌گذاری‌های بورسی شرکت در حال حاضر در حدود ۱۲۰ هزار میلیارد ریال است.

شرکت های بورسی سیتا+بورس نیوز

در جدول بالا شرکت‌های اصلی سرمایه‌پذیر بورسی و غیر بورسی شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین ارائه شده است.


بیشتر بخوانید:

سود ۱۱۶ ریالی هر سهم "سیتا"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع "لخانه"

مجمع عمومی لوازم خانگی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ با حضور سهامداران به صورت حضوری و آنلاین، در سالن کنفرانس این شرکت در دفتر مرکزی برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "کازرو" دور هم جمع می‌شوند

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی کازرون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می‌شود.

"ثاژن" حسابرس را در مجمع انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سخت آژند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ برگزار شد.

"ممسنی" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی ممسنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: