کد خبر : ۲۳۷۶۴۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
اگر قصد دریافت visa card مجازی ارزان با تحویل فوری را دارید؛ می‌توانید اکنون اقدام  به خرید ویزا کارت مجازی آنی از وب سایت ارزی پی کنید و با سرعت visa card شما صادر گردد.

صدور آنی ویزا کارت مجازی بدون کارمزد

ویزاکارت یکی از شرکت‌های معتبر ارائه خدمات مالی در آمریکا می‌باشد که در کنار مستر کارت، شناخته شده‌ترین شرکت ارائه خدمات مالی است. ویزا کارت بسیار شبیه به کارت‌های اعتباری ما می‌ماند و از شرکت VISA به مشتریان رائه می‌شود، که کاربرد‌های یکسانی نسبت به کارت‌های اعتباری در ایران دارد.


صدور ویزاکارت مجازی بهترین روش پرداخت برای کسانی است که می‌خواهند با خرید ویزا مجازی ارزان تمامی پرداخت‌های خود را به صورت آنلاین انجام دهند. به دلیل تکنولوژی به کار رفته در صدور آنی ویزا کارت مجازی، تهیه اینگونه کارت‌ها به صورت آنلاین کاری بسیار راحت‌تر است.


اگر قصد دریافت visa card مجازی ارزان با تحویل فوری را دارید؛ می‌توانید اکنون اقدام  به خرید ویزا کارت مجازی آنی از وب سایت ارزی پی کنید و با سرعت visa card شما صادر گردد.

 


خرید ویزا کارت مجازی قابل شارژ


یکی از ویژگی‌هایی که در خرید ویزا کارت برای افراد حائز اهمیت است، قابل شارژ بودن ویزا کارت است. افرادی که کارت‌های چند دلاری و برای مدت کوتاه نیاز دارند، خیلی راحت و به سرعت می‌توانند ویزا کارت‌های  ۱ دلاری یا ۲ دلاری تا مبلغ‌های بالاتر را خریداری و استفاده کنند. اما کسانی که نیاز به خرید‌های مداوم و مجدد دارند حتما باید ویزا کارت قابل شارژ استفاده کنند.

 


نکات بسیار مهم در ویزا کارت مجازی


با استفاده از ویزا کارت مجازی می‌توانید به تمام کارت‌های خودتان دسترسی داشته باشید و مدیریت بهتری بر روی هزینه و پرداخت‌های خود داشته باشید. در حقیقت اشکال دبیت کارت‌ها این است که مستقیما هزینه‌ها را از حساب شخصی شما کسر می‌کند و امکان مدیریت کمتری برای شما ایجاد می‌کند.


خرید ویزا کارت مجازی، تهیه کارت هدیه‌ای است که اعتبار مشخصی دارد و با استفاده از آن می‌توان در تمام سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی که پرداخت با ویزکارت را ساپورت می‌کنند؛ خرید خود را انجام دهید. از جمله فواید مهم VisaCard عبارت است از:

امکان پرداخت هزینه بازی و سرگرمی در اینترنت

 این کارت ماهیت فیزیکی ندارد و حاوی یک کد می‌باشد.

 با تهیه Visa Card مجازی امکان سفارش و پرداخت‌های تلفنی وجود دارد.

 با خرید ویزا کارت مجازی امکان پرداخت هزینه خرید کالا یا سرویس اینترنتی بر روی وب سایت‌های اینترنتی بین المللی وجود دارد.

 


صادر کردن ویزا کارت مجازی ارزان قیمت


با داشت ویزا کارت مجازی می‌توانید بدون هیچگونه محدودیتی از تمامی فروشگاه‌های آنلاین خرید کنید. حتی اکثر فروشگاه‌های اینترنتی به صورت مستقیم می‌توانند کالا‌های خود را به ایران ارسال کنند. علاوه بر این امکان حواله اینترنتی یا انتقال وجه به دیگران بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های اضافی مربوط به پرداخت واسطه‌ای وجود دارد.

 


شارژ و خرید ویزا کارت مجازی


شارژ و خرید ویزا کارت مجازی در سایت ارزی پی ممکن شد..! شما می‌توانید از خدمات شارژ ویزاکارت با مبالغ شارژ شده مشخص مثل دلار و یا یورو استفاده کنید. با کمترین کارمزد و کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به خرید کنید. برای این منظور باید فرم درخواست دور ویزاکارت خود را  به صورت آنلاین تکمیل کنید و پس از پرداخت مبلع به کارت عضو شتاب در کوتاه‌ترین زمان ممکن صاحب ویزا کارت شوید.

 


ارزی پی، بهترین سایت ایجاد ویزا کارت مجازی قابل شارژ ارزان


سایت ارزی پی، یکی از بزرگ‌ترین سایت‌های خرید ارز و دلار بین المللی است؛ که در زمینه خدمات ارزی فعالیت می‌کند. شما می‌توانید برای خرید ویزا کارت مجازی آنی به سایت https://arzipay.com مراجعه کنید. ایجاد حساب ویزا کارت با بهترین پیشنهاد برای کسانی است که می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویزا کارت مجازی خود را با قیمت مناسب دریافت کنند.


تیم ارزی پی متشکل از قوی‌ترین تیم پشتیبانی می‌باشد که به شما کمک می‌کند که تمامی خواسته هایتان به جز ویزاکارت مواردی چون: مستر کارت، ویزا کارت مجازی و فیزیکی (با نام و بی نام) پی پل، وسترن یونیون، وب مانی، مانی گرام، حواله‌های ارزی و... می‌توانید با امنیتی بالا سرمایه خود را در حساب‌های بین المللی خود وارد نموده و به آسانی با دنیا تعامل برقرار کرده و تحریم‌ها را دور بزنید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
صدای مجمع

صدای مجمع "غکورش" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت صنعت غذایی کورش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شفن" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ برگزار خواهد شد.

"انرژی" آماده برگزازی مجمع شد

مجمع عمومی شرکت بورس انرژی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"خمحور" در دوم تیرماه به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت تولید محور خودرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: