کد خبر : ۲۳۷۶۶۷
بورس نیوز بررسی کرد؛
۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
۵.۰۰۰ تن ورق رنگی این شرکت نیز با نرخ ۲۸۴ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال در هر تن عرضه و معامله شد. ارزش معامله این محصول نیز به ۱ هزار و ۴۲۱ میلیارد ریال رسید.

ثبات نسبی نرخ فروش محصولات شرکت
به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد مبارکه در هفته پایانی سال جاری موفق به ثبت معاملات ۲۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریالی گردید. بخش عمده این معاملات مربوط به عرضه و فروش محصول ورق گرم شرکت است.

در این هفته شاهد عرضه ۱۲۰.۰۰۰ تن ورق گرم فولادی این شرکت بودیم که با تقاضای ۱۴۴ هزار و ۶۵۰ تنی مواجه شد. متوسط نرخ فروش هر تن از این محصول به ۱۷۰ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال در هر تن رسید که نسبت به آخرین معامله قبل از آن تغییر محسوسی را نشان نمی‌دهد. ارزش معاملات این محصول نیز به ۲۰ هزار و ۴۵۱ میلیارد ریال رسید.

روند معاملات "فولاد" در هفته گذشته

فروش ۲۳.۳۰۰ میلیارد ریالی فولاد مبارکه در معاملات هفته پایانی بورس کالا

همچنین در این هفته شاهد عرضه و معامله ۴ هزار تن ورق گالوانیزه این شرکت در نرخ ۲۰۶ میلیون و ۵۳۰ هزار ریالی بودیم که نسبت به آخرین عرضه ثبت‌شده تغییری را نشان نمی‌دهد. ارزش معامله این محصول نیز به ۸۲۶ میلیارد ریال رسید.

در هفته قبل ۳.۰۰۰ تن ورق قلع اندود توسط این شرکت عرضه شد که با تقاضای مشابهی مواجه شد. متوسط قیمت هر تن از این محصول به ۲۰۸ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال رسید. این نرخ نسبت به هفته سوم اسفندماه تغییری در حدود ۰.۵ درصد را نشان می‌دهد.

۵.۰۰۰ تن ورق رنگی این شرکت نیز با نرخ ۲۸۴ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال در هر تن عرضه و معامله شد. ارزش معامله این محصول نیز به ۱ هزار و ۴۲۱ میلیارد ریال رسید.


بیشتر بخوانید:

رشد ۱۲۰درصدی درآمد سالانه "فولاد" در بهمن

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
صدای مجمع

صدای مجمع "غکورش" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت صنعت غذایی کورش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شفن" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ برگزار خواهد شد.

"انرژی" آماده برگزازی مجمع شد

مجمع عمومی شرکت بورس انرژی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"خمحور" در دوم تیرماه به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت تولید محور خودرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: