تعداد بازدید : ۱۳۷۰
کد خبر : ۲۳۷۶۸۲
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز:
۰۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
کارشناس بازار سرمایه گفت:تا زمانی که حمایت‌های قدرتمند صورت نگیرد و جریان پول قوی وارد بازار و سهام نشود شرایط متزلزل سال ۹۹ ادامه می‌یابد.

بورس ۱۴۰۰ ادامه روند سال ۹۹

علی یوسفیان در گفت‌وگو با بورس نیوز اظهار کرد: به نظر می رسد وضعیت بورس در سال ۱۴۰۰ هم ادامه روند ۱۳۹۹ باشد و بازار همانند سال گذشته باشد.

کارشناس بازار سرمایه افزود: تا زمانی که حمایت‌های قدرتمند صورت نگیرد و جریان پول قوی وارد بازار و سهام نشود شرایط متزلزل سال ۹۹ ادامه می‌یابد.

وی گفت: عملا و به تدریج شرایط سهام متفاوت شده است آنچه در مبادلات روزهای پایانی سال قبل به چشم آمد این است که سهام به خاطر اطلاعات بنیادی و سودآوری هایشان رشد نمی‌کردند بلکه این حمایت‌های معاملاتی قوی از سهام است که آن‌ها را بالا می‌برد.

یوسفیان بیان کرد: بنابراین وضعیت برخی سهام به خصوص سهام مطرح بازاری و شاخص ساز و بزرگ که پشتیبان عای قدرتمندتری دارند بهتر از سهام کوچک‌تر و گمنام‌تر است.

کارشناس بازار سرمایه تصریح کرد: چالش‌های بازار در سال۱۴۰۰ عمدتا مبادلاتی است نه بنیادی، اینکه مالکان سهم بتوانند از قیمت سهام خودشان پشتیبانی کنند مهمتر از انتشار اطلاعات سود و فروش هست.

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۴
بورس بر اساس شعار سال تضمینی برای سران سه قوه و رییس بورس است که از بورس پشتیبانی و رفع موانع کند و ارتباطی به انتخابات ندارد چون هر رییس جمهوری هم که انتخاب شود باید شعار سال را که همان حمایت و پشتبانی از تولید و بورس است را سر لوجه کار خودش قرار دهد پس بورس در سال ۱۴۰۰ تضمین شده است تمام
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"غپاذر" از سهامداران دعوت کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار می شود.
در مجمع

در مجمع "ونیکی" ۳۲۰ ریال تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ملی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار شد.
سود ۱۹۰۰ریالی نصیب سهامداران

سود ۱۹۰۰ریالی نصیب سهامداران "شوینده"

مجمع عمومی شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار شد.
ترکیب هیات مدیره

ترکیب هیات مدیره "قیستو" انتخاب شد

مجمع فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: